מישורים השקעות נדל"ן ממשיכה להתרחב בוירג'יניה ארה"ב - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהמישורים השקעות נדל"ן ממשיכה להתרחב בוירג'יניה ארה"ב


מישורים
רוכשת נכס שלישי במדינה בעלות של כ- 7.5 מיליון דולר

מישורים השקעות נדל"ן, הודיעה היום כי חתמה על הסכם לרכישת מרכז מסחרי "360 West Shopping Center" הממוקם בעיר ריצ'מונד, במדינת וירג'יניה בארה"ב, בתמורה לסך של כ-7.5 מיליון דולר.


"360 West Shopping Center" בנוי על מגרש בשטח כולל של כ-45 דונם, כאשר שטחו הבנוי של המרכז נעמד על כ-12,200 מ"ר וכולל בנוסף מבנה משרדים בשטח של כ-2,000 מ"ר. כמו שאר נכסי החברה בארה"ב, גם מרכז זה מאופיין בשוכרים מתחום רשתות החנויות המוזלות וכן מתחום הבילוי, הפנאי והשירותים. נכון למועד הדוח, שיעור התפוסה במרכז המסחרי הינו כ-70%, כאשר בין השוכרים ניתן למצוא סניף של רשת בתי המרקחת והפארמה Rite Aid, חנות מוצרים מוזלים לרכב Autozone וחנות של רשת הדיסקאונט Dollar General, בנוסף קיימות מסעדות ועסקים מתחום השירותים. מבנה המשרדים ריק. בשיעור תפוסה הנוכחי הנכס מניב NOI של כ-570 אלף דולר לשנה ( כ-7.6%).
כמו בשאר נכסי החברה בארה"ב, גם בנכס זה אין חנויות מרשתות קמעוניות גדולות.

מנכ"ל מישורים, דניאל לבנטל, מסר: " אנו שמחים לדווח על עסקה נוספת של נכס מניב במדינת וירג'יניה, ארה"ב. גם נכס זה, נרכש בשיעור תפוסה נמוך, כאשר מישורים מאמינה כי לאור הניסיון והיכולות שצברה במהלך השנים בפעילותה תוכל להשביח את הנכס ולהעלות משמעותית את שיעור התפוסה כפי שעשתה עם שאר הנכסים שבבעלותה, דבר שיביא להגדלה משמעותית של ה NOI, התזרים ושיעור ה NOI על הנכס. "360 West Shopping Center" שוכן במרחק של כ-6.5 ק"מ, 10 דקות נסיעה בלבד מהנכס "Richmond Virginia" שבבעלות מישורים, דבר אשר יקל על ניהול הנכס ויוזיל את עלויות התפעול. מישורים מאמינה כי ההתפתחות הכלכלית והמרשימה שהאזור חווה והנוכחות של עסקי תרבות, פנאי ומזון במתחם מחזקים את פוטנציאל ההשבחה ויסייעו באכלוס השטחים הפנויים.

מישורים עוסקת בעצמה ובאמצעות חברות בנות בהשקעות נדל"ן מניב בישראל ובארה"ב בשטח כולל של כ- 257 אלף מ"ר. החברה נסחרת בבורסה בתל אביב לפי שווי שוק של כ-190 מיליון שקל, והונה העצמי המיוחס לבעלי המניות עמד נכון לסוף הרבעון הראשון של שנת 2018 על כ 409-מיליון שקל. מישורים הינה גם בעלת השליטה (כ- 50%) בחברת סקייליין, המפעילה נכסים מניבים (מלונאים ומסחריים) בקנדה ובארה"ב ונסחרת בבורסה בתל אביב לפי שווי שוק של כ- 470 מיליון שקל והונה העצמי המיוחס לבעלי המניות של סקייליין, נכון לסוף הרבעון הראשון של שנת 2018 הסתכם בכ- 730 מיליון שקל. אלכס שניידר וגיל בלוטרייך הינם בעלי השליטה בחברת מישורים.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il