TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילהסייברג'ים הישראלית (CYBERGYM) משיקה את הזירה הראשונה בארה״ב, ומציעה גישה חדשה לאימונים והכשרות סייבר לחברות אמריקאיות


בתמונה מימין לשמאל: Shoichiro Tanaka, Noriko Endo, Norihiko Ishihara, Ofir Hason, Yosi Shneck, Gabi Sharon
המתקן, חלק מרשת עולמית של זירות אימון של החברה באירופה, אסיה ואוסטרליה, ממוקם במרכז העיר ניו-יורק, ומצויד ביכולות חדשניות לאימון הרמות השונות בארגונים וחברות

בחמישי האחרון, נחנכה בניו-יורק, בלב מנהטן, זירת אימונים ראשונה של חברת סייברג'ים הישראלית בארה"ב, בתחום הגנת סייבר, בה שותפה חברת החשמל לישראל.


תפיסת האימון הייחודית של סייברג׳ים היא היחידה בעולם, השמה את המתאמן במרכז, באימון המחקה את המציאות העסקית של הלקוח, ובוחנת ומשפרת את יכולותיו מול הטכנולוגיות של הארגון בארועי התקפת סייבר אמיתיים ומורכבים.

סייברג'ים היא שחקן גלובלי בתחום פתרונות הגנת-סייבר לארגונים והמתקן החדש הוא חלק מהרשת הגלובלית של החברה WCWA. בזירות של סייברג׳ים מתאמנים ארגונים וחברות מתחומי האנרגיה, התשתיות, הבנקאות, הפיננסים והביטוח, בסביבה המחקה את המערכות הקריטיות של החברה ומאפשרת התנסות בהתקפות-אמת מצד צוותים ״אדומים״ מיומנים, ובאופן בטוח לחלוטין. תוכניות האימון בזירות של סייברג׳ים נתפרות באופן פרטני לכל לקוח והוכחו כיעילות יותר מכל שיטות הסימולציה וההכשרה הקיימות. חברות בינלאומיות משתמשות בתוכניות האימון של החברה.

חברת החשמל הקימה יחד עם אופיר חסון את חברת סייברג'ים בשנת 2013, עם תפיסה רחוקת טווח לצרכים בתחום הגנת הסייבר בשנים הקרובות. חברת החשמל היא מבין החברות המותקפות ביותר בתחום הסייבר, ונאלצת להתמודד עם מיליוני תקיפות בחודש. חברת סייברג'ים מספקת לחברת חשמל שירותי אימון סייבר ושירותים מתקדמים משלימים, בנוסף למנגנוני הגנת-סייבר המפותחים על ידי חברת החשמל.

מתקן האימונים בניו-יורק מאובזר בטכנולוגיות מקוריות שפותחו ע״י סייברג׳ים, לניהול התקפות סייבר מורכבות, ניהול תוכנית אימונים ארוכת טווח ובקרה על אימוני סייבר מרמת החברה ועד רמת העובד הבודד. כחלק מרשת האימון והידע העולמית של החברה, המתקן מאפשר ביצוע אימונים מרובי משתתפים במקום ואימונים מקושרים מתקדמים, בהשתתפות כוחות כחולים ואדומים מזירות שונות בעולם.

אלוף במיל. יפתח רון-טל, יו"ר חברת החשמל: אני גאה על הקמת מרכז של חברת "סייברג'ים" בארה"ב, חברה כחול לבן, המובילה בעולם בזירות אימונים להגנת סייבר. מדובר בצעד אסטרטגי משמעותי. רון-טל ציין, כי חברת החשמל רואה בנוכחותה של סייברג׳ים בניו-יורק הזדמנות עסקית חשובה, שכן הקמת זירה בארה"ב, היא תחילתה של אסטרטגית צמיחה עתידית של החברה בצפון אמריקה.

אופיר חסון, מנכ"ל סייברג'ים ציין, כי לסייברג'ים יש מובילות עולמית בהגנת סייבר על תשתיות קריטיות של ארגונים וחברות ולדעתו, פתיחת הזירה בניו-יורק, תחזק את מעמדה של החברה כמובילה עולמית בתחום. "ניו-יורק היא המקום המושלם להציע את תוכניות האימונים שלנו. יש לנו יתרון עצום בשוק שמחפש לשפר את יכולות הסייבר שלו, אחרי שהשקיע תקציבי עתק בטכנולוגיות. המודעות למרכיב האנושי בהגנת הסייבר עולה בכל העולם וכאן לרשת זירות האימון שלנו יש יתרון ייחודי בכל העולם.

מטה CYBERGYM בישראל נמצא במרכז ההדרכה של חברת החשמל באתר חפציבה, חדרה, הוקם לפני כשש שנים ומאז מעניק זירות אימון למגוון חברות, ארגונים, וממשלות מרחבי העולםטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il