חברת שגריר דיווחה כי חברת הבת CAR2GO תחל לפעול בספרד, פורטוגל ואיטליה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוחברת שגריר דיווחה כי חברת הבת CAR2GO תחל לפעול בספרד, פורטוגל ואיטליה


CAR2GO
מכירה ראשונה למערכת הטכנולוגית שפיתחה

CAR2GO, באמצעות חברת הבת GoTo מעמיקה פעילותה בחו"ל על ידי הפצת מערכת הטכנולוגית של החברה – תחל לפעול בספרד, פורטוגל ואיטליה באמצעות חברת שיתוף רכבים זרה
מכירה ראשונה למערכת הטכנולוגית שפיתחה GoTo לתחבורה שיתופית


קבוצת שגריר דיווחה היום, כי חברת הבת CAR2GO באמצעות חברת הבת GoTo , חתמה על הסכם עם חברת שיתוף רכבים בבעלות מלאה של יצרנית כלי רכב, מהגדולות בעולם, לשימוש במערכת הטכנולוגית החדשנית שפיתחה GoTo לתחבורה שיתופית.


הפעילות תצא לדרך בחודש ספטמבר במערכי כלי רכב שיתופיים בספרד ובהמשך בפורטוגל ואיטליה
חברת שגריר דיווחה היום, כי חברת הבת CAR2GO באמצעות גו טו מוביליטי בע"מ, חברה בת (100%) של CAR2GO, התקשרה עם חברת שיתוף רכבים זרה הנמצאת בבעלות מלאה של יצרנית כלי רכב, מהגדולות בעולם, בהסכם ראשון למתן רישיון לשימוש במערכת הטכנולוגית המתקדמת שפיתחה (GoTo )בכלי רכב שיתופיים.


הפעילות תחל לפעול בחודש ספטמבר 2018 בהדרגה, בתחילה המערכת תותקן ב- 200 כלי רכב במדריד ובהמשך בפורטוגל ואיטליה תוך הגדלת כמות הרכבים.


הטכנולוגיה הייחודית של GoTo, מציעה מערכת לניהול תחבורה שיתופית וכוללת אפליקציות, אתר הזמנות, מערכת ניהול צי רכבים, מערכת BI, מערכת CRM, מערכת בילינג, מחשב רכב, מולטימדיה ועוד. הטכנולוגיה הוכיחה כמשפרת את היעילות התפעולית של המפעיל ומגדילה רווחים.


גיל לייזר מנכ"ל CAR2GO ויו"ר GoTo ציין כי, "עולם התחבורה השיתופית נמצא בתנופה חסרת תקדים. GoTo פותחת אפשרויות לשחקנים בתחום התחבורה כמו יצרניות רכב, חברות השכרה ומפעילי תחבורה ברחבי העולם, לייעל את הפעילות שלהם ולהציע שירות של תחבורה שיתופית ולהגדיל את ההכנסות".
בכוונת GoTo באמצעות הטכנולוגיה הייחודית להציע למפעילי תחבורה שיתופית ברחבי העולם להשתמש במוצר החברה והן לשפר משמעותית את מגוון השירותים למנויי החברה והן לקבל מערכת תפעולה, שליטה ובקרה טובה משמעותית מהקיים בשוק.

לאתר החברה: https://www.goto.global/טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il