טאואר-ג'אז מודיעה על הרחבת יכולות הייצור עבור שוק הרכב עם קבלת תעודת תקן איכות עולמית - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוטאואר-ג'אז מודיעה על הרחבת יכולות הייצור עבור שוק הרכב עם קבלת תעודת תקן איכות עולמית


טאואר גאז
קיבלה את ההסמכה העדכנית ביותר בתקן אבטחת איכות IATF 16949 המחמיר והמתקדם ביותר, הנדרשת לייצור רכיבים לשוק הרכב; מגדילה את אפשרויות הייצור של החברה עבור השוק הרחב והמתפתח

טאואר-ג'אז מודיעה היום (ב') על קבלתה של תעודת תקן האיכות העולמי העדכנית ביותר ליצרני שוק הרכב – IATF 16949. תעודה זו מהווה הסמכה לסטנדרט האיכות המחמיר והמתקדם ביותר לשוק היצרנים עבור ענף זה. תקן זה מספק הנחיות וכלים המבטיחים עמידה ברמת איכות ואמינות הגבוהה הנדרשת בתעשיית הרכב, תוך התמקדות בשיפור מתמיד ושביעות רצון לקוח. עמידה בתקן מחמיר זה הינה תוצר של תהליך פרואקטיבי יזום כולל להפחתת סיכונים, הטמעת הליכי ומכשור ייצרני חדשני ומתקדם והנהגת מנגנון איכות כלל ארגוני.


תקן איכות זה, בנוסף למוניטין העולמי של החברה ויכולותיה הטכנולוגיות המתקדמות והמבוססות בתחום ייצור השבבים האנלוגיים ,מאפשרים לחברה להרחיב את פעילותה עם יצרנים רבים בשוק הרכב הצומח ולבסס את מקומה כיצרנית מובילה בענף. החברה מספקת מעגל תמיכה מלא ללקוחותיה ומענה מקיף לדרישות הייחודיות של כל לקוח תוך שיתוף פעולה הדוק המבטיח סטנדרט אמינות מסוג מחמיר זה.
טאואר-ג'אז מקיימת שיתופי פעולה נרחבים עם חברות מובילות בענף ומכוונת לתמוך בצרכי שוק הרכב הצפוי לצמיחה אדירה בשנים הקרובות. החברה תשתף ותציג את הטכנולוגיות המתקדמות שברשותה בכנס העולמי Autosens בדטריוט, ארה"ב המתקיים השבוע.


למידע נוסף אודות טכנולוגיות הייצור המיועדות שלוק הרכב ניתן לבקר באתר החברה:
http://www.towerjazz.com/automotive.html


"לאור הצמיחה האדירה של הדרישה למעגלים משולבים המיועדים לענף הרכב לצורך מתן מענה לרכבים אוטונומיים ומערכות תמך לנהג, טאואר-ג'אז ממשיכה להרחיב את יכולותיה למתן מענה נרחב ביותר למגוון של מוצרים שונים לשוק זה. טכנולוגיות החברה מקיימות את דרישות החדשנות כמו גם האיכות הנדרשות עבור שוק זה. שיתוף הפעולה עם חברות מובילות בענף הרכב מהווה מפתח לערך הרב המוצע לקהל לקוחותינו הקיים והפוטנציאלי. ניסיון רב השנים של החברה מאפשר לנו לספק פתרונות טכנולוגיים יצירתיים המותאמים לצרכי הלקוח ומבטיחים את הצלחת המוצר," אמר ד"ר אמול קלבורז', מנהל תכנית ה-Automotive של טאואר-ג'אז.


"קבלת תקן ההסמכהIATF מדגיש את המחויבות של החברה לאיכות בלתי מתפשרת ולתמיכתה בדרישות הגבוהות ביותר של ענף הרכב. טאואר-ג'אז פועלת באופן מתמיד להבטיח איכות ואמינות מרבית בכל מתקני הייצור הגלובליים שלה", אמר אילן רבינוביץ', סמנכ"ל בכיר, מנהל איכות ואמינות העולמי של טאואר-ג'אז.

אודות טאואר-ג'אז
טאואר-סמיקונדקטור בע"מ (TSEM, TASE: TSEM) וחברות הבת האמריקניות בבעלותה המלאה ג'אז סמיקונדקטור וטאואר-ג'אז טקסס, פועלות תחת שם המותג טאואר-ג'אז, החברה המובילה בתכנון שבבים בטכנולוגיות אנלוגיות ייחודיות, ומייצרת מעגלים משולבים במגוון רחב של טכנולוגיות עיבוד המותאמות לצרכי הלקוח ובניהן מוצרי צריכה, תעשיה, רכב, רפואה וביטחון ותעופה.הטכנולוגיה המתקדמת של טאואר-ג'אז מכילה מגוון רחב של פלטפורמות מותאמות כגון: MEMS, integrated Power Management (BCD & 700V) ,CMOS Image Sensor ,RF CMOS Mixed Signal/CMOS ,BiCMOS SiGe. טאואר-ג'אז מספקת ללקוחותיה פלטפורמת תכנון חדשנית ומובילה המאפשרת מחזור תכנון מהיר ומדויק. בנוסף, מספקת טאואר-ג'אז שירותי העברת טכנולוגיה לייצור ושירותי פיתוח ליצרניות סמיקונדוקטור ולחברות שאין ברשותם מתקני ייצור וזקוקות להגדלת התפוקה. בכדי לאפשר ייצור נרחב ומשולב עבור הלקוחות לטאואר-ג'אז שני מתקני ייצור בישראל (150 מ"מ ו200 מ"מ), שני מתקני ייצור בארה"ב (200 מ"מ), ושלושה מתקני ייצור ביפן (שניים 200 מ"מ ואחד 300 מ"מ). למידע נוסף אנא בקרו ב- www.towerjazz.comטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il