עמדת הכונס הרשמי ביחס לדוח תביעות החוב ודיבידנד הביניים של נאמני מגה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

עמדת הכונס הרשמי ביחס לדוח תביעות החוב ודיבידנד הביניים של נאמני מגה


משרד המשפטים
ביום ה- 3.12.2017 הורה בית המשפט לבעלי התפקיד להגיש דו"ח מפורט ועדכני בעניין כלל תביעות החוב, סטטוס ההכרעה בהן ופירוט מועדי התשלום לנושים
לאחר בחינת הנתונים ובחינת הטענות שהועלו על ידי בנק הפועלים והחקלאים, הגיע הכונס הרשמי למסקנה כי אומדן היקף תביעות החוב, כפי שנערך על ידי בעלי התפקיד, ועומד על כ 1,360 מיליון ₪, הוא בגדר הסביר, זאת, בין היתר, בשים לב לערעורים הקיימים והכרעות חוב שאינן חלוטות, כמו גם תביעות חוב שהוגשו על ידי מבטחי אשראי או רשויות המס בחפיפה לתביעות חוב שהוגשו על ידי הספקים השונים.

עמדת הכונס הרשמי היא כי את שכר הביניים יש לגזור, בהתאם להוראות הדין, מהשכר הסופי שצפוי להיפסק ולא משיעור הדיבידנד ששולם עד כה.

לבסוף הדגיש הכונס הרשמי כי גם אם יתקבלו מלוא טענות הבנק והחקלאים, עדיין תוצאת השכר שתתקבל בהתאם לתקנה 8א לתקנות (אשר צפויה להגיע לעשרות מיליוני שקלים) תהיה גבוהה מהשכר הסביר וראוי בנסיבות העניין להגביל השכר לסך של 28 מיליון ₪ (שכר המפחית באופן משמעותי את השכר המחושב בהתאם לתקנה 8א לתקנות).

לאור האמור, ובהתאם להוראת תקנה 14 לתקנות השכר הקובעת כי שכר הביניים שישולם לבעלי תפקיד לא יעלה על על 50% מהשכר הסופי המשוער, שב הכונס הרשמי על עמדתו ולפיה יש להעמיד את שכר הביניים לבעלי התפקיד על סך של 13.5 מיליון ₪ בצירוף מע"מ".טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il