ביקושי יתר בהנפקת אגרות החוב של מגדלי הים התיכון - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהביקושי יתר בהנפקת אגרות החוב של מגדלי הים התיכון


מגדלי הים התיכון
החברה זכתה לביקושים של כ-458 מיליון שקל בשלב המוסדי של הנפקת סדרה ג' – פי 4.5 מהסכום שגויס; החברה בחרה לגייס כ-96 מיליון שקל
השלב המוסדי ננעל בריבית שקלית של 2.45% - נמוך מהריבית המקסימאלית בשיעור של 3.5% שהציעה החברה למשקיעים

בתחילת החודש, רכשה החברה קרקע ברחובות להקמת בית הדיור המוגן השמיני של הרשת שיכלול 250 יחידות דיור, מחלקה סיעודית ושטחי מסחר

רשת הדיור המוגן, מגדלי הים התיכון, השלימה בהצלחה את השלב המוסדי של הנפקת סדרה ג' (סדרה חדשה). במסגרת השלב המוסדי זכתה החברה לביקושי יתר של כ-458 מיליון שקל, מתוכם בחרה לגייס בשלב זה סכום של כ-96 מיליון שקל.

בעקבות ביקושי היתר הגבוהים שנרשמו בהנפקה, השלב המוסדי ננעל בריבית שקלית שנתית של 2.45% - נמוך מהריבית המקסימלית שהוצעה במכרז.

במסגרת ההנפקה, הציעה החברה למשקיעים איגרות חוב בריבית שקלית קבועה, עם מח"מ של כ-5.8 שנים כאשר מועד הפירעון הסופי יהיה אוקטובר 2023. איגרות החוב של החברה מדורגות על ידי חברת מידרוג בדירוג של A2 עם אופק יציב.

את ההנפקה הובילו ברק קפיטל ולצידם קונסורציום החתמים – אוריון, אקסלנס חיתום ואייפקס חיתום .

בתוך כך, בתחילת החודש דיווחה החברה על רכישת קרקע ברחובות להקמת בית הדיור המוגן השמיני של הרשת שיכלול 250 יחידות דיור, מחלקה סיעודית ושטחי מסחר - זאת בתמורה לכ-62 מיליון שקל (בתוספת מע"מ). הקרקע הנרכשת בשטח של כ-6 דונם וסך שטחי הפרויקט צפויים לעמוד על כ-40 אלף מ"ר בנוי הכוללים שטחים עיקריים ושטחי שרות.

דורון ארנון, מנכ"ל רשת מגדלי הים התיכון מסר: "אנו מודים לציבור המשקיעים על היענותו הגבוהה בהנפקה המוצלחת, דבר המבטא פעם נוספת את הבעת האמון של שוק ההון בחברה ובחוסנה הפיננסי. תמורת ההנפקה תשמש את החברה לפעילותה השוטפת, להמשך השבחת הנכסים הקיימים ולאיתור הזדמנויות השקעה בנכסים חדשים. בעניין זה אזכיר את רכישת הקרקע ברחובות עליה דיווחנו לאחרונה, רכישה שמשתלבת בתוכנית הפיתוח ארוכת הטווח שלנו ומהווה מנוע צמיחה נוסף להתרחבות, בהמשך לבתים בגני תקווה ובירושלים הנמצאים בשלבי אכלוס מתקדמים".

רשת "מגדלי הים התיכון" הינה החברה המובילה והוותיקה בענף הדיור המוגן בישראל. החברה פועלת מזה כ-30 שנה ובבעלותה 7 נכסי דיור מוגן: הבית בבת ים, הבית בכפר סבא, הבית בסביון, הבית ברמת השרון, הבית בנורדיה, הבית בירושלים והבית בגני תקווה. בסך הכל, בבעלות החברה למעלה כ- 1,650 יחידות דיור. הרשת שומרת על שיעורי תפוסה גבוהים ובוחנת המשך ייזום או רכישה של פרויקטים נוספים בתחום. כיו"ר החברה מכהן מר יאיר סרוסי ומנכ"ל החברה הוא דורון ארנון.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il