TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

הבורסה לניירות ערך מדווחת על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנת 2021

מערכת טלנירי | 22/3, 09:42
הבורסה מסכמת שנת שיא בכל הפרמטרים עם גידול של 23% ברווח הנקי . הבורסה תחלק דיבידנד העומד על כ- 50% מהרווח, בסך של כ- 22.7 מיליון ש"ח. תבצע רכישה עצמית של עד כ- 100 מיליון₪

אינרום מסכמת את שנת 2021 עם הכנסות של מעל מיליארד ש"ח

מערכת טלנירי | 21/3, 09:41
וצמיחה של כ-10% לעומת השנה המקבילהטבע מודיעה על המשך יישום תהליך רה-ארגון באתרי התפעול כפר-סבא וטבע טק


לוגו טבע
התכנית הינה חלק ממהלך גלובאלי רחב ונועדה לחזק את התחרותיות של אתרי הייצור בישראל תוך הבטחת מרכזיותם לטבע גם בעתיד

התכנית הינה חלק ממהלך גלובאלי רחב ונועדה לחזק את התחרותיות של אתרי הייצור בישראל תוך הבטחת מרכזיותם לטבע גם בעתיד. החברה החלה בתהליך היוועצות עם ההסתדרות וועדי-העובדים.


טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ מודיעה היום על יישום שלב נוסף בתהליך הרה-ארגון והמיקוד העסקי בישראל, שמטרתו לחזק את התחרותיות של אתריה בארץ תוך ביצור מעמדם ומרכזיותם גם בעתיד.
כפועל יוצא, החברה מתחילה בתהליכי היוועצות מול ההסתדרות והוועדים של אתר כפר-סבא וטבע טק, באשר לבחינת סיום העסקתם של מנהלים ועובדים בשני אתרים אלה, במהלך החודשים הקרובים.
כיום, מעסיקה טבע כ- 7000 עובדים בישראל, הפרוסים באתרי החברה מצפון ועד הנגב.

נוכח המציאות העסקית המורכבת עמה מתמודדת תעשיית הפארמה כולה, וטבע בפרט, טבע מיישמת בשנים האחרונות תכנית גלובאלית לרה-ארגון ומיקוד עסקי – לאורכה ולרוחבה של החברה. חלקים נרחבים מתכנית זו כבר הושלמו במרבית המדינות בהן טבע פועלת.

בטרם פנתה החברה ליישום שלב זה בתכנית היא קידמה מספר רב של מהלכי רה-ארגון ומיקוד עסקי בישראל, בין היתר:
· הוגבר המיקוד במוצרים מורכבים בעלי רף טכנולוגי גבוה, בהם יש לאתרים בישראל יתרון תחרותי על פני אתרי ייצור בשווקים אחרים, תוך שטבע מאמצת בישראל טכנולוגיות חדשות בתחומים כגון: משאפים, מוצרים סטריליים וביולוגיים;
· החברה השקיעה רבות בתשתיות על מנת שאתרי טבע בישראל יוכלו להיות חלק משמעותי מייצור מוצרי הדגל העתידיים של החברה – ובפרט מוצרים בתחום המיגרנה ומערכת העצבים המרכזית;
· הוטמעה בהצלחה מתודולוגיית מצוינות תפעולית לשיפור פריון העבודה בכל האתרים של טבע בישראל כדי לחזק את כושר התחרות שלהם;
· אוחדו פונקציות וצמצמו כפילויות – ובפרט במטה החברה בפתח-תקווה, כולל בדרג המנהלים;
· החברה הציעה תכניות פרישה מרצון אטרקטיביות במספר אתרים בישראל.

התהליך מתנהל, כאמור, תוך קיום הליך היוועצות פתוח ושקוף עם ההסתדרות והוועדים. טבע מבצעת תהליך מורכב זה בכובד ראש, תוך שהיא דואגת לניהולו ברגישות המרבית ובליווי שוטף של מנהלי החברה המקיימים ערוץ תקשורת פתוח עם כל עובד ועובד על מנת להבטיח התנהלות הוגנת ומכבדת.

מתוך מחויבות מתמשכת לעובדיה, והבנת האתגר שבמציאת מסגרת תעסוקתית חלופית, קל וחומר בדרום הארץ, תעניק החברה לעובדים שהעסקתם תסתיים חבילות ותנאים מהמיטיבים במשק. בנוסף, יינתן להם ליווי אישי, הכולל ייעוץ במהלך תהליך סיום ההעסקה, סדנאות והכשרות מקצועיות, כמו גם שירותי השמה, שיסייעו להם לאתר חלופות הולמות במטרה ליצור המשכיות תעסוקתית.

"ישראל, והנגב בפרט, חשובים לטבע, ופעילותנו כאן תמשיך להוות נדבך משמעותי לחברה גם בעתיד. יחד עם זאת, אנו מחויבים לעשות כל הנדרש על מנת להבטיח שאתרינו בישראל יהיו תחרותיים, יעילים ובעלי אופק עסקי בר-קיימא. טבע תמשיך להשקיע בישראל – ובאתרי הייצור בפרט – בפעילויות אשר מחזקות את היכולת התחרותית שלנו ברמה הגלובלית", אמר היום פרופ' יצחק פטרבורג, נשיא ומנכ"ל זמני של טבע.

"בישראל ממוקם מרכז הייצור הגדול ביותר של טבע, האחראי על ייצור מוצרים אסטרטגיים לחברה בהווה ובעתיד. בשנים האחרונות השקענו משאבים רבים במיצובו של אתר כפר-סבא כאחד מאתרי ההשקות המשמעותיים של החברה, בו מתוכננות כ-350 השקות ב-5 השנים הקרובות, כמו כן, נמשיך להשקיע בתשתיות, בפיתוח ובצבירת הידע הנדרש לקראת ייצור בתחומי הליבה העתידיים של טבע. אתר טבע-טק ימשיך להוות "מרכז מצוינות", מבין כל מפעלי הכימיה שלנו ברחבי העולם, לייצור חומרי גלם פעילים.", הוסיף דוד לוסטיג, סמנכ"ל בכיר ומנהל התפעול של טבע בישראל.

אודות טבע
טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ (NYSE & TASE: TEVA) היא חברת תרופות גלובלית המספקת פתרונות בריאות ממוקדי-מטופל באיכות גבוהה המשמשים כ-200 מיליוני מטופלים ב-100 שווקים מדי יום. טבע, שבסיסה בישראל, היא יצרנית התרופות הגנריות הגדולה בעולם, הממנפת את צבר מוצריה הכולל יותר מ-1,800 מולקולות לייצור מגוון רחב של מוצרים גנריים ברוב התחומים הטיפוליים. בתחום התרופות הייחודיות, לטבע יש את הטיפול החדשני המוביל בעולם לטיפול בטרשת נפוצה וכן תכניות מחקר מתקדמות למחלות אחרות של מערכת העצבים המרכזית, כולל הפרעות תנועה, מיגרנה, כאב ותופעות ניווניות, וכן פורטפוליו מוצרים רחב בתחום הנשימה. טבע ממנפת את יכולותיה בגנריקה ובתרופות הייחודיות במטרה לחפש דרכים חדשות לענות על צרכי המטופלים, וזאת על ידי שילוב פיתוח תרופות יחד עם פיתוח תכשירים, שירותים וטכנולוגיות. הכנסות טבע בשנת 2016 הסתכמו ב-21.9$ מיליארד. למידע נוסף על החברה, בקרו באתר www.tevapharm.com.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il