מטומי מדיה גרופ בע"מ מודיעה על שינויים במבנה הניהולי הבכיר של החברה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהמטומי מדיה גרופ בע"מ מודיעה על שינויים במבנה הניהולי הבכיר של החברה


מטומי
קרן פארג' קריגר, המכהנת כמנהלת כספים וכחברה בצוות הניהול הבכיר של החברה מזה 3 שנים, קודמה לתפקיד סמנכ"ל הכספים הראשישל החברה
מטומי מדיה גרופ (LSE: MTMY, TASE: MTMY.TA) מדווחת כי בהמשך להודעתה מיום 8 במאי 2017, על אימוץ התוכנית האסטרטגית החדשה למיקוד בפעילות הליבה של החברה במובייל וווידאו, על שינויים בצוות הניהולי הגלובלי שלה, שיכנסו לתוקף באופן מיידי.
קרן פארג' קריגר, המכהנת כמנהלת כספים וכחברה בצוות הניהול הבכיר של החברה מזה 3 שנים, קודמה לתפקיד סמנכ"ל הכספים הראשישל החברה.
גיל קליין, ששימש בתפקידי ניהול שונים, כולל תפקידו הקודם כסמנכ"ל המדיה, ומכהן כחבר בצוות הניהול הבכיר של החברה מזה 3 שנים קודם למנהל Mobfox, פלטפורמת הפרסום מבוססת המובייל של החברה.
יאיר גרין מונה כסמנכ"ל Engineering בחברה.
ועידו ברש, שהוא היועץ המשפטי של החברה וחבר בצוות הניהול הבכיר של החברה מזה 4 שנים, יכהן גם כסגן נשיא לפיתוח אסטרטגי.
בנוסף, עידו פולק, סמנכ"ל הטכנולוגיה הראשי של החברה, יעזוב את החברה ויפנה לאתגרים חדשים.
שגיא נירי, מנכ"ל החברה, מסר: "אני שמח מאוד להודיע על מינויים אלה, המחזקים באופן משמעותי את צוות הניהול הבכיר של החברה ותומכים באסטרטגיה החדשה עליה הכרזנו בחודש האחרון, המתמקדת בביצוע מסלול הצמיחה החזק של החברה. אני רוצה להודות גם לעידו פולק על תרומתו הרבה ומאחל לו הצלחה רבה בדרכו החדשה".
מסמך זה מהווה תרגום נוחות בלבד להודעה באנגלית שפורסמה, המחייבת מבחינת החברה.
אודות מטומי מדיה גרופ
מטומי מדיה גרופ (MTMY, TASE: MTMY.TA) היא חברת מדיה גלובלית עם טכנולוגיה חכמה וגישה מותאמת אישית לפרסום. על ידי מתן שירותי מבוססי תוצאות ופתרונות פרוגרמטיים המותאמים אישית ונתמכים על ידי יכולות מדיה פנימיות, ניתוח נתונים גדול וטכנולוגיית אופטימיזציה, מטומי מעצימה את הפרסום ואת שותפי המדיה כדי לעמוד ביעדי הפרסום הצומחים שלהם. הפלטפורמות הפרוגרמטיות של מטומי כוללות את MobFox למובייל, אופטימטיק לווידאו ואת פלטפורמת ה- MyDSP. מטומי נוסדה בשנת 2007 עם מטה בתל אביב ו -11 משרדים ברחבי העולם, מטומי נסחרת ברישום כפול בבורסה הראשית של לונדון ובבורסה בתל אביב. למידע נוסף על Matomy ב http://www.matomy.com.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il