אלסייט הישראלית הנפיקה בבורסה באוסטרליה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירואלסייט הישראלית הנפיקה בבורסה באוסטרליה


אלסייט
הטכנולוגייה הייחודית של אל-סייט מבוססת חומרה, קושחה ותוכנה המחוברת בו זמנית למספר ערוצים (למשל, מספר כרטיסי סים סלולאריים, WIFI,LAN, תקשורת לווינית וכו')
חברת אלסייט מפתח תקווה, מפתחת מערכות תקשורת רב ערוצית מאובטחת הנפיקה ביום חמישי (8.6.2017) בבורסה באוסטרליה (ASX:ELS). החברה גייסה 5 מיליוני דולר לפי מחיר ראשוני של 0.2 דולר למניה עם ביקוש יתר לפי שווי של כמעט 21 מיליוני דולרים.
את ההנפקה ליוו בישראל עורכי הדין דורון אפיק ויניב פרידהוף ממשרד אפיק ושות' בשיתוף עם משרד Steinepreis Paganin האוסטרלי והיא מבוססת על מודל של מיזוג הופכי עם חברה אוסטרלית שהוקמה למטרה זו.
הטכנולוגייה הייחודית של אל-סייט מבוססת חומרה, קושחה ותוכנה המחוברת בו זמנית למספר ערוצים (למשל, מספר כרטיסי סים סלולאריים, WIFI,LAN, תקשורת לווינית וכו'). המשדר של המערכת מבצע קידוד והפרדה של וידאו או נתונים אחרים ליחידות קטנות רבות, כשכל אחת מהיחידות יכולה להיות מוצפנת בנפרד, וכל אחת מהן נשלחת לאחד מבין הערוצים הזמינים במערכת באותו רגע. המקלט של המערכת מקבל את היחידות אליו, מפענח ומחבר אותן לשדר המקורי, אותו הוא מזרים כמעט בזמן אמת וללא השהיה. טכנולוגיה זו פותחה לתוך מגוון של מוצרים, כולל התקנים לרכב והתקנים ניידים ומאפשרת לא רק תעבורת רשת מוצפנת ויציבה אלא גם חיבור של כל הערוצים הזמינים בכל רגע נתון להתקן תקשורת אחד ועל ידי כך מאפשרת פס תקשורת יציב, רחב ומאובטח שלא ניתן לקבל בשום טכנולוגיה קיימת אחרת. הכספים מההנפקה ישמשו, בין היתר, להמשך פיתוח הטכנולוגיה ומזעור היחידות, כמו גם כדי להמשיך בהתאמת הטכנולוגיה לשימושים אזרחיים.
את החברה הקימו ניר גבאי ורועי קשי בשנת 2009 ועד עכשיו פעלה החברה בעיקר בשוק הביטחוני כשהשוק המרכזי שלה היה כוחות הביטחון הישראליים לרבות משטרת ישראל, יחידות מיוחדות, מד"א ואחרות. בשנים האחרונות החלה החברה להתמקד במכירות מחוץ לישראל ובשווקים אזרחיים. אלסייט מוכרת כיום בעיקר בישראל, דרום אפריקה, סינגפור, וייטנאם ומלזיה. ליו"ר הדירקטוריון של החברה האוסטרלית מונה האלוף (מיל') עמי שפרן שבתפקידו האחרון כיהן כראש אגף התקשוב בצה"ל.
ניר גבאי, מנכ"ל החברה, מסר: "מדובר במהלך שנועד לאפשר לחברה את הפריצה לשוק העולמי ולפיתוח מוצרים לשוק האזרחי, לרבות מוצרים ממוזערים שיאפשרו להשתמש במוצר אפילו במצלמות שיימכרו לשוק הרחב. אחד השווקים שאנו רוצים להיכנס אליהם הוא כתבי טלוויזיה. המוצרים שלנו תומכים בפורמט H.265 המאפשר דחיסת וידאו בלי פגיעה באיכות ויחד עם היכולת שלנו לחבר קווי תקשורת רבים לקו אחד רחב ומאובטח זה יתרון אדיר בתחום".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il