בית ההשקעות הלמן-אלדובי: סקירה שבועית - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהבית ההשקעות הלמן-אלדובי: סקירה שבועית


הלמן אלדובי לוגו
שווקי המניות קרובים לרמות שיא בעולם וגם בארץ בחלק מהמדדים, נראה שהשווקים מתמחרים בעיקר תסריטים אופטימיים ומדדי התנודתיות

שווקי המניות קרובים לרמות שיא בעולם וגם בארץ בחלק מהמדדים, נראה שהשווקים מתמחרים בעיקר תסריטים אופטימיים ומדדי התנודתיות. לאור העובדה ששווקי המניות מתעלמים ממרבית הסיכונים, ומרבית החברות הגדולות בארה"ב כבר פרסמו את הדוחות, ובארה"ב צפויה העלאת ריבית נוספת צפויה בעוד כחודש אנו סבורים כי גדל הסיכוי למימוש וממליצים לשקול להקטין חלק מהאחזקה במניות בחו"ל בעת הקרובה.
נקודות עיקריות :
השווקים בחו"ל גבוהים, לאחר הבחירות בצרפת המשקיעים בעולם מתמקדים בתקופה זו במספר גורמים עשויים להשפיע על כיוון השווקים: המדיניות הכלכלית של הנשיא טראמפ, הבחירות בגרמניה והמדיניות המוניטארית בגוש האירו וארה"ב.
דוחות הרבעון הראשון בארץ התחילו להתפרסם, אנו צופים עונת דוחות חיובית.
התפתחויות כלכליות ואינדיקאטורים מרכזיים שפורסמו לאחרונה
בארה"ב, מדד המחירים לצרכן לחודש אפריל, רשם עלייה של 0.2% , בהתאם לצפי, לאחר ירידה של 0.3% בחודש הקודם. מדד הליבה עלה ב-0.1% לעומת צפי לעלייה של 0.2% ולאחר ירידה של 0.1% במרץ. נתוני האינפלציה שפורסמו צפויים להשפיע על החלטת הריבית הקרובה של הפדרל ריזרב.
באירופה, הריבית בבריטניה נשארה ללא שינו כצפוי.
בישראל, המדד המשולב של בנק ישראל עלה ב 0.91% -ברבעון א' 2017 בממוצע לאחר 1.61% ברבעון ד' 2016, עוד עולה מנתוני בנק ישראל זה שהבנק רכש 900 מיליון דולר בחודש אפריל ו- 3.9 מיליארד מתחילת השנה.
שווקי ההון
מניות- שווקי המניות בארץ ובעולם סגרו את השבוע במגמת מעורבת. מדד המעו"ף עלה השבוע ב- 0.89% לצד עלייה של 1.55% במדד ת"א 125, כאשר מבחינה סקטוריאלית בלט לחיוב מדד ת"א טכנולוגיה אשר הציג עליות שערים של כ-6.30% בממוצע, כאשר לעומתו, מדד ת"א בנקים ירד ב-0.79% בסיכום שבועי. בארה"ב, מדד ה-S&P500 סגר את השבוע בירידה של 0.35% לעומת הנאסד"ק שסגר בעלייה של 0.72%. באירופה, המדדים נסחרו בדומה למגמה בעולם כאשר מדד הדאקס הגרמני סגר את השבוע בעלייה של 0.42% לעומת מדד ה- Eurostoxx50 שסגר בירידה של 0.58%.
אג"ח- האפיק הסולידי והאפיק הצמוד נסחרו השבוע במגמה מעורבת. האג"ח באפיק הממשלתי הצמוד עלה ב- 0.27% לצד האפיק השקלי שעלה ב-0.11%. כאשר האג"ח באפיק הקונצרני סגר את השבוע עם עלייה של 0.64% באפיק השקלי לצד עלייה של 0.52% באפיק הצמוד.
מט"ח- השקל סגר השבוע במגמה מעורבת אל מול המטבעות העיקריים, הדולר התחזק אל מול השקל בכ-0.47% ועמד על 3.61 ש"ח לדולר, כאשר האירו נחלש אל מול השקל בכ-0.83% וסגר ברמה של 3.92 ש"ח לאירו.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il