ענבל אור בעלת השליטה בחברת אינוונטק הודיעה לדירקטוריון החברה כי בכוונתה לבצע עסקה במסגרתה תצוק את פעילותה הפרטית בנדל"ן - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

ענבל אור בעלת השליטה בחברת אינוונטק הודיעה לדירקטוריון החברה כי בכוונתה לבצע עסקה במסגרתה תצוק את פעילותה הפרטית בנדל"ן


המרוכזת תחת קבוצת אור סיטי נדל"ן מקבוצת ענבל אור לתוך החברה
ענבל אור: "מיזוג פעילותי הענפה בתחום הנדל"ן לתוך החברה הציבורית, בראש וראשונה יהווה עוגן ובסיס איתן להמשך העמקת הפעילות והבאת החברה לקדמת ענף הנדל"ן בישראל"

ענבל אור בעלת השליטה בחברת אינוונטק (מגדלאור) הודיעה לדירקטוריון החברה כי בכוונתה לבצע עסקה במסגרתה תצוק את פעילותה הפרטית בנדל"ן, המרוכזת תחת קבוצת אור סיטי נדל"ן מקבוצת ענבל אור, לתוך החברה.
אור סיטי נדל"ן מקבוצת ענבל אור פועלת כעשור בתחום הנדל"ן והינה מהמובילות במשק הישראלי. מהלך זה נועד להבטיח את מקומה של אינוונטק לצד החברות המובילות עם מיזוג פעילותה של אור סיטי נדל"ן ונכסיה.
ענבל אור ציינה כי: "אור סיטי נדל"ן מקבוצת ענבל אור בעלת פעילות ענפה בייזום פרויקטים למגורים והשקעה. בכוונתי ליצוק את הפעילות ונכסי הנדל"ן של אור סיטי לחברה כצעד משמעותי לביסוס הפעילות של אינוונטק. אני מאמינה כי ביצוע העסקה תאפשר לחברה לפעול ולהוביל את ענף הנדל"ן בישראל.

ענבל אור
צילום ינאי יחיאל


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il