TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

גידול של כמעט פי 3 בגניבת רכבים חדשים מודל 2023

מערכת טלנירי | 28/9, 20:19
פוינטר מסכמת את רבעון 3 בגניבות רכב בישראל

אינטל וטאואר מודיעות על הסכם חדש להרחבת כושר ייצור

מערכת טלנירי | 5/9, 21:04
טאואר תרחיב את כושר הייצור שלה בטכנולוגיית 300 מ"מ באמצעות רכישת מכונות שיותקנו במפעל אינטל בניו מקסיקו, כמענה לביקושים גדלים של לקוחות החברה

עסקת ענק לחברת ויתניה ודלק מוטורס


הבניין של בנק הפועלים בפרויקט ויתניה תל אביב - הדמיה ישר אדריכלים
בנק הפועלים רוכש את אחד המגדלים בפרויקט "ויתניה תל אביב" בעסקה של כ- 1 מיליארד שקל
הבנק רוכש 60 אלף מ"ר בשלב ג' של הפרויקט הכוללים מגדל בן 40 קומות משרדים מעל קומת קרקע, וכן בניין בן 5 קומות שייבנה בצמוד למגדל

עסקת ענק לחברת ויתניה ודלק מוטורס עם בנק הפועלים: החברה מדווחת לבורסה לני"ע בת"א כי חתמה עם הבנק על הסכם מחייב למכירה של מגדל משרדים שלם בפרויקט "ויתניה תל אביב" ברחוב לה-גווארדיה בתל אביב שאותו מקימה ויתניה בבעלות משותפת עם חברת דלק רכב.

בנק הפועלים ירכוש מהשותפות 60 אלף מ"ר בשלב ג' של הפרויקט הכוללים מגדל משרדים בן 40 קומות מעל קומת קרקע, וכן בניין מרקמי בן 5 קומות מעל קומת קרקע שייבנה בצמוד ובהמשך למגדל. המגדל נרכש ברמת מעטפת ונמכר עם כ-1,147 מקומות חניה. בתמורה ישלם הבנק כ- 970 מיליון שקלים.

מועד המסירה של המגדל נקבע ל- 52 חודשים מיום חתימת ההסכם, כאשר לשותפות אפשרות לדחות מועד זה ב- 90 ימים נוספים. כך שבנק הפועלים צפוי לעבור לפרויקט בעוד כארבע וחצי שנים.

את חברת ויתניה ייצגו בעסקה עוה"ד אייל מרום, מאור ישראלי, ליאור רלוי, מאיה הופטמן ממשרד גורניצקי ושות', עורכי הדין שייצגו את הבנק הם חני אבינרי, דנה פלג סלובודקין ונעמי שפרו ממשרד מיתר עורכי דין.

עפר זיו, מנכ"ל ויתניה ציין: המעבר של בנק הפועלים, הגוף הפיננסי המוביל בישראל לפרויקט "ויתניה תל אביב" מהווה חיזוק משמעותי למע"ר הדרומי המתפתח ומסמן את תחילת הנדידה של הסיטי של תל אביב לאורך נתיבי איילון דרומה. האזור מציע נגישות תחבורתית מיטבית הכוללת קרבה לתחנת הרכבת ההגנה, התחנה מרכזית ובקרוב גם תחנה של הקו הירוק של הרכבת הקלה על גשר ההגנה. על פי התוכניות עיריית ת"א יוזמת הקמת גשר הולכי רגל נוסף, כמו גשר יהודית, שיחבר את המתחם עם יד אליהו, והאזור כולו יעבור מתיחת פנים עם שורה של פרויקטים של עירוב שימושים המתוכננים באזור.
פרויקט "ויתניה תל אביב" יכלול עם השלמתו 3 מגדלים של כ-40 קומות כ"א הכוללים כ-120,000 מ"ר משרדים, 10,000 מ"ר שטחי מסחר, 7,000 מ"ר מלונאות ואולמות קונגרסים ו-12,000 מ"ר למגורים (כ-200 יח"ד). כמו כן ייבנו 5,000 מ"ר שטחים ציבוריים שיימסרו לעיריית תל אביב. בימים אלה החברה מסיימת לאכלס את המגדל הראשון בפרויקט הכולל כ-40,000 מ"ר ב-31 קומות משרדים מעל 5 קומות מסחר.

חברת ויתניה, הנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב לפי שווי של1.04 מיליארד שקל, היא מהחברות הוותיקות והמנוסות בישראל בתחום הייזום, הפיתוח, הבנייה החזקה וניהול מבני משרדים, מסחר, מגורים ומלונאות בארץ ובחו״ל. בבעלות החברה מאות אלפי מ״ר שטחי משרדים ומסחר מניבים ברחבי הארץ ובחו״ל המושכרים למגוון שוכרים ועוד פרויקטים בהיקף של כ-400 אלף מ״ר בהליכי תכנון, בנייה ופיתוח בתל אביב, ירושלים, הרצליה פיתוח, פתח תקווה, מודיעין ואור יהודה.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il