אוניברסיטת תל אביב עלתה לאוויר עם מערכת אנליטיקה בענן אורקל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירואוניברסיטת תל אביב עלתה לאוויר עם מערכת אנליטיקה בענן אורקל


אורקל
הפתרון יאפשר למנהלי כספים, רכש, HR, אדמיניסטרציה ומנהלי מחקרים באוניברסיטת ת"א להפיק דוחות אנליטיים ותפעוליים, ויכולת לשלוף בזמן אמת נתונים ודוחות קודמים
אוניברסיטת תל אביב הטמיעה את מערכת האנליטיקה בענן של אורקל (Oracle Analytics Cloud - OAC) לטובת שיפור השימוש בדאטה של מוסד ההשכלה הגבוהה הישראלי.
המערכת תספק לאוניברסיטה פלטפורמה אחודה ושיתופית לניתוח ודיווח בזמן אמת בכל הפונקציות הניהוליות, HR ופיננסים, ותשמש את כל יחידות המינהל ותשע מהפקולטות של האוניברסיטה, לרווחת אלפי סטודנטים וצוותים. המהלך יביא יכולות ניתוח מבוססות בינה מלאכותית לכל התהליכים התפעוליים והאינטראקציות של אוניברסיטת תל אביב על פני סביבות IT שונות - בענן, בחצר הלקוח, משולחן העבודה ועד הדאטה סנטר.

זהו פרויקט ההסבה הראשון בישראל של מערכת הדוחות Discoverer על גבי ה-ERP המקומי E-Business Suite (EBS) של אורקל, בה השתמשה עד היום האוניברסיטה, לטובת פתרון האנליטיקה בענן אורקל (OAC).

בנוסף, לראשונה מיושם בישראל פתרון היברידי כך שפתרון הענן האנליטי של אורקל מאפשר חיבור מאובטח ואיכותי לדאטה המקומי באתר הלקוח, תוך שליפת נתונים בזמן אמת.

הפרויקט בוצע בשיתוף פעולה הדוק בין צוות האוניברסיטה, איציק הדר מחברת One ובליווי צמוד של טובית לייבה מנהלת תחום אנליטיקה ו-BI באורקל ישראל.
לדברי דוד סתיו, מנמ"ר אוניברסיטת ת"א, "הפרויקט שחרר את האוניברסיטה מהסיכון בהשענות על מערכת דוחות ישנה (Discoverer) הניתנת להפעלה רק ע"י דפדפן IE, מערכת אשר לא נתמכת יותר ויכולה הייתה להפסיק לפעול בכל רגע. המעבר למערכת OAC בענן שדרגה את יכולתנו לפתח דוחות ודשבורדים מתקדמים ומעוצבים עבור הנהלת האוניברסיטה תוך שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר הקיימות היום בשוק. מעבר לטכנולוגית הענן תאפשר לאוניברסיטה לנצל כלים אנליטיים מודרניים ותסייע בתהליך קבלת החלטות. כמו כן, נבחן את האופציה להפעלת שירות האנליטיקה מאזור הענן הישראלי הראשון של אורקל, שיספק מהירות נוספת לצד שיהוי נמוך, וכן שמירת ריבונות המידע בגבולות ישראל".
לדברי עידן שלו, מנהל מכירות ענן באורקל ישראל, "באמצעות פרויקט ראשון מסוגו בישראל, נהנית אוניברסיטת ת"א ממערכת אנליטיקה מודרנית ואיכותית שמאפשרת לשפר את השימוש בדאטה לטובת קבלת החלטות, לשמר את מאות הדוחות שהצטברו לאורך שנים ואת האינטגרציה ההדוקה בין פתרון EBS הקיים לבין הדוחות החדשים".


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il