קרדיט 24 פועלת לגייס בין 20-30 מיליון שקל בבורסה בת״א - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוקרדיט 24 פועלת לגייס בין 20-30 מיליון שקל בבורסה בת״א


מייסדי קרדיט 24 צילום: קרדיט 24
חברת הפינטק קרדיט 24, שפיתחה פלטפורמה חכמה למתן אשראי המבוססת בינה מלאכותית, פרסמה היום טיוטת תשקיף לגיוס הון בבורסה בת"א במסגרת הנפקה ראשונית של מניותיה לציבור
קרדיט 24 הנה חברת מחקר ופיתוח של טכנולוגיות פינטק, שפיתחה פלטפורמה טכנולוגית למתן אשראי המבוססת בינה מלאכותית (AI). הפלטפורמה מעבדת ומנתחת באופן אוטומטי ושוטף נתונים פיננסיים ממגוון מקורות ועל בסיסם מסיקה מסקנות, מקבלת החלטות ומבצעת בזמן אמת את כלל תהליכי חיתום האשראי, העמדתו, תפעולו וניהולו, ללא מגבלה באשר למספר הלקוחות המבקשים את האשראי. מאחורי החברה עומדים ערן הורוביץ ואסף יופה, יוצאי יחידת 8200, וזיו רוזבך שהנו יוצא יחידת ממר"ם. היזמים בעלי ניסיון רב בתחום האשראי החוץ בנקאי בישראל ובאנגליה, בפיתוח מערכות טכנולוגיות מתקדמות במגוון תחומים, תכנון ופיתוח של מיזמי פינטק ופיתוח מאגרי מידע (Big Data). היזמים מחזיקים 54% ממניות החברה באמצעות חברת גט קליקס בע"מ. שאר המניות מוחזקות בנאמנות על ידי משקיעים פרטיים באמצעות ״אלטשולר שחם״. את ההנפקה מובילה לאומי פרטנרס חתמים.
בין חידושי החברה, שהוקמה בשנת 2015, הוא פיתוח מערכת אשראי מודולרית למגוון תחומי אשראי ובעלת יכולת לפעול בכל שוק אשראי בעולם. זאת, תוך דינמיות מלאה באשר להתאמת פלטפורמת ה-Credit AI ללוגיקה החיתומית של כל מוסד פיננסי ורגולציה מקומית בשווקים השונים. פיתוחים נוספים באופקיה של החברה הם פיתוחי מוצרי פינטק על בסיס הטכנולוגיה הקיימת.
אסטרטגיית החברה הנה, בין היתר, להחדיר את פלטפורמת ה- Credit AI לשווקים שונים בעולם ובישראל לרבות באמצעות התקשרות בשיתופי פעולה, מיזמים משותפים או בהסדרים דומים אחרים עם גופים שונים. בכלל זה, החברה בוחנת מכירת רישיונות לשימוש בפלטפורמה על בסיס הסכמי 'תווית לבנה' (White Label) ומודל השתתפות בהכנסות (Revenue Sharing), כמו גם שיתופי פעולה עם גופים פיננסיים מבוססים לצורך הטמעת פלטפורמת ה-Credit AI במאגרים הקיימים.
עוד מציינת החברה בתשקיף ההנפקה כי היא מנהלת משא ומתן לשיתוף פעולה מסחרי עם אחת מחברות הביטוח הגדולות בישראל לפעילות בתחום המשכנתאות וכן עם אחת מחברות התעופה בישראל.
על פי דוח של גוף המחקר the Business Research, שווי שוק הפינטק העולמי נאמד בסכום של 158 מיליארד דולר בשנת 2023 ובשנת 2025 הוא צפוי לצמוח לכ- 191.8 מיליארד דולר. לצד זאת, בין שנת 2020 לשנת 2025, שוק הלוואות הדיגיטליות צפוי לצמוח בקצב שנתי מורכב בשיעור של 11.9%. תעשיית הפינטק בישראל נמצאת בתהליך צמיחה ניכר מתחילת העשור, כאשר שנת 2019 הציבה את ישראל במקום החמישי בהשקעות הגלובליות בתחום הפינטק, עם סך ההשקעות של כ-8.1 מיליארד דולר, המהווה 1.5% מכלל ההשקעות הגלובליות בתחום בכל רחבי העולם.
תעשיית הפינטק בישראל נמצאת בתהליך צמיחה ניכר מתחילת העשור, כאשר שנת 2019 הציבה את ישראל במקום החמישי בהשקעות הגלובליות בתחום הפינטק, עם סך ההשקעות של כ-8.1 מיליארד דולר, המהווה 1.5% מכלל ההשקעות הגלובליות בתחום בכל רחבי העולם. בשנת 2019, הושקע סך של כ-781 מיליון דולר ב - 200 חברות פינטק ישראליות, גידול של כ- 86% לעומת שנת 2018.
ערן הורוביץ, מנכ"ל קרדיט 24: "החברה מפתחת One Stop Shop בעולמות האשראי, כאשר החברה נהנית מביקוש הולך וגובר של פתרונות טכנולוגיים מקיפים (TurnKey Solution) למתן אשראי מצד גופים גדולים בכל רחבי העולם. ישראל הייתה הבטא סייט שלנו, כאשר היציאה לשווקים בינלאומיים וגדולים יותר היא אחת מהסיבות שהחברה יוצאת להנפקה."

אודות קרדיט 24
קרדיט 24 היא חברה ישראלית שהוקמה בשנת 2015 על ידי ערן הורוביץ, אסף יופה וזיו רוזבך. החברה פתחה פלטפורמה טכנולוגית למתן אשראי המבוססת על בינה מלאכותית. החברה פתחה גם מערכת אשראי מודולרית למגוון תחומי אשראי ובעלת יכולת לפעול בכל שוק אשראי בעולם. זאת, תוך דינמיות מלאה באשר להתאמת פלטפורמת ה-Credit AI ללוגיקה החיתומית של כל מוסד פיננסי ורגולציה מקומית בשווקים השונים. פיתוחים נוספים באופקיה של החברה הם פיתוחי מוצרי פינטק על בסיס הטכנולוגיה הקיימת.
החברה משרתת אלפי לקוחות לקוחות בישראל. החברה פעלה עד היום ללא מימון בנקאי או מוסדי וכעת הגישה תשקיף לבורסה בתל אביב הכוונה לגייס הון במסגרת הנפקה ראשונית של מניותיה לציבור.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il