גבאי מניבים: ביקושי יתר של 170 מיליון שקל בשלב המוסדי - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוגבאי מניבים: ביקושי יתר של 170 מיליון שקל בשלב המוסדי


אלי גבאי מבעלי קבוצת גבאי קרדיט צילום אלון רון
של הנפקת אג"ח י"ב; החברה בחרה לגייס כ-80 מיליון שקל
אלי גבאי, מבעלי החברה: "אנו מודים לשוק ההון על הבעת האמון המשמעותית בחברה ובפעילותה, הבאה לידי ביטוי בביקושים הגבוהים שהתקבלו משורה של גופים מוסדיים מובילים בהנפקת האג"ח סדרה יב' החדשה שהנפקנו ללא בטוחות. שיעור הריבית שנקבעה עומד על 4.19%, נמוך משמעותית מגובה הריבית המקסימלית שעמדה על 5.5%. אנו נמשיך לפעול להבטחת צמיחתה העתידית של החברה, באמצעות איתור הזדמנויות עסקיות נוספות, לצד פיתוח הפרויקטים הקיימים של החברה".

חברת גבאי מניבים השלימה אתמול בהצלחה את השלב המוסדי של הנפקת סדרה חדשה של איגרות חוב. בהנפקת איגרות החוב נרשמו ביקושים של כ-170 מיליון שקל, והחברה בחרה לגייס מתוכם סכום של כ-80 מיליון שקל, מתוכם כ-78 מיליון שקל מגופים מוסדיים. את ההנפקה הובילה חברת החיתום אוריון יחד עם חברת החיתום איפקס הנפקות.

גבאי מניבים הנפיקה לציבור המשקיעים סדרה חדשה (י"ב) של איגרות חוב שאינן מגובות בבטוחות. איגרות החוב המונפקות הינן שקליות ועומדות לפדיון ב-5 תשלומים שנתיים שווים של כ-20% מהקרן בשנים 2022-2023, 2025-2027 (מח"מ של 3.4). בעקבות הביקושים הגבוהים נקבע שיעור הריבית השנתית שיישאו האג"ח על 4.19%, לעומת ריבית מקסימלית בשיעור של כ-5.5% שהציעה החברה למשקיעים. שיעור ההקצאה בריבית הסגירה עמד על כ-30.5%.


גבאי מניבים , בבעלות מר אלי גבאי, פועלת כיום בתחום הנדל"ן המניב והבניה למגורים בשוק הישראלי. בבעלות החברה כיום 13 נכסים מניבים בשווי של כ-478 מיליון שקל, המניבים NOI שנתי בסך של כ-37 מיליון שקל. הנכסים מושכרים לשוכרי עוגן, ביניהם: חברת החשמל, שופרסל ומזרחי טפחות). כמו כן, החברה מעורבת בפרויקטים של פינוי-בינוי, התחדשות עירונית, מחיר למשתכן וקומבינציה לייזום בהיקף כולל של כ-2,350 יח"ד (מתוכם חלק החברה כ-1,250 יח"ד). בין הפרויקטים הבולטים של החברה: פרוייקטי הדר יוסף ובודנהיימר בתל-אביב, פרויקט עיר היין באשקלון ועוד. הונה העצמי של החברה, נכון לסוף שנת 2020, עומד על כ-245 מיליון שקל. מנכ"לית החברה היא גב' מיה טובול גבאי.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il