מיטק מדווחת על כוונותיה להקים ולתפעל מפעל פיילוט ב-2022 - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירומיטק מדווחת על כוונותיה להקים ולתפעל מפעל פיילוט ב-2022


מיטק
כחלק מהמהפכה החקלאית של הבשר המתורבת, מיטק צופה כי תהליך הייצור של השומן המתורבת יוטמע תחילה במפעל פיילוט אשר יוקם כבר בשנה הבאה

נס ציונה, ישראל, 11 במאי 2021 – מיטק 3 די בע"מ (בורסת ת"א ובורסת נאסד"ק: מיטק, MITC), חברת טכנולוגיה המפתחת טכנולוגיות ייצור מתקדמות לייצור וגידול מוצרי בשר מתורבתים, מדווחת על כוונותיה להקים ולתפעל מפעל פיילוט ב-2022 לייצור שומן עוף מתורבת בקנה מידה נרחב.

תוכנית זו תואמת את החזון של מיטק להציע טכנולוגיה לייצור בשר מתורבת ובר קיימא. החברה תקים את מפעל הפיילוט, אשר מטרתו הינה לייצר שומן עוף מתורבת בעזרת הטכנולוגיות שפותחו על ידי Peace of Meat, שנרכשה על ידי מיטק מוקדם יותר השנה. מפעל הפיילוט יאפשר ייצור שומן מתורבת וכן הצגת היכולות הטכנולוגיות לשותפים אסטרטגיים.
הפוטנציאל בייצור השומן המתורבת של החברה מתבטא בשיפור משמעותי בערכי הטעם, המרקם והערכים התזונתיים של תחליפי בשר מן הצומח. מוצרי המזון ההיברידיים אשר יתקבלו, המורכבים מתחליפי בשר מן הצומח ורכיבי בשר מתורבת, יציעו מוצר 'בשרני' יותר עבור הצרכנים לעומת תחליפי בשר העשויים רק מרכיבים מן הצומח. החברה תמשיך לעסוק בפעילויות פיתוח טכנולוגיות מזון אשר ישפרו וישדרגו את שילוב השומן המתורבת לכדי מוצרים סופיים לצרכן.

כחלק מהמודל העסקי, המפעל יציג את יכולותיה של מיטק בפני לקוחות פוטנציאליים, בכדי למכור רישיונות להשתמש בקניין הרוחני לייצור בשר מתורבת, אשר יכלול בין השאר את קווי התאים לייצור, תהליכים ביולוגיים מתקדמים וטכנולוגיות ייצור בקנה מידה תעשייתי ללקוחות B2B אשר ירצו לקחת חלק בתעשיית הבשר המתורבת.

ייצור שומן עוף מתורבת בקנה מידה נרחב יהווה אבן דרך מרכזית עבור מיטק. החברה שואפת לזרז את כניסתה לשוק בזמן שהיא מפתחת במקביל תהליך תעשייתי לגידול וייצור נתחי בשר אמיתיים, כמו סטייק או חזה עוף, באמצעות טכנולוגיית הדפסת תלת מימד.
שרון פימה, מנכ״ל מיטק, אמר: "כחלק מהתוכנית לכניסה לשוק, אנחנו מאמינים שהשומן המתורבת הוא תוסף מבטיח ביותר שיכול לשפר את הטעם, המרקם והערכים התזונתיים של תחליפי בשר מן הצומח, אשר הינם נתח משמעותי בשוק תחליפי הבשר".
"אתגר מרכזי העומד בפני תעשיית הבשר המתורבת הוא ייצור חסכוני. הקמת המפעל כחלק מתוכנית הפיילוט מהווה צעד משמעותי בהשגת עלות המקבילה לעלות בשר קונבנציונאלי, כמו גם במימוש החזון של מיטק ל"מפעל העתיד" - הכולל תשומות, תהליכים וציוד העומדים בבסיס מפעל לייצור בשר מתורבת."

דירק פון היינריכסהורסט, מנכ"ל ומייסד Peace of Meat, אמר: "הקמת מפעל הפיילוט, לייצור שומן העוף המתורבת הוא אבן דרך משמעותית מאוד. באמצעותו נדגים תהליך ייצור פונקציונאלי ללקוחות ה-B2B המעוניינים לכלול מרכיבים מתורבתים במוצריהם. מפעל זה יהווה מודל טכנולוגי עבור מתקני ייצור עתידיים בקנה מידה גדול עוד יותר."

אודות מיטק:
מיטק הינה חברה בינלאומית בחזית מהפכת הבשר המתורבת, הרשומה בבורסות בנאסד"ק ובת"א תחת הסימול MITC. החברה החלה את פעילותה ב-2019 ומשרדיה הראשיים נמצאים בנס ציונה, ישראל, עם חברת בת באנטוורפן, בלגיה.
מיטק מפתחת מגוון טכנולוגיות ייצור מתקדמות לייצור מוצרי חלבון אלטרנטיביים. טכנולוגיות אלה מתמקדות בייצור בקר ועוף מבוססים תאי גזע, ושיפור מזון מן הצומח עם בשר אמיתי, תוך התמקדות מיוחדת בפיתוח מערכות הדפסה ביולוגיות בעלות תפוקה גבוהה לייצור מוצרי בשר יוקרתיים ומרכזיים, כמו סטייק.
מיטק מתכוונת לייצר מוצרים עבור הצרכן הסופי, וכן למכור רישיונות לשימוש בטכנולוגיות שלה ללקוחות לאורך שרשרת אספקת החלבונים האלטרנטיבית, כגון מעבדי מזון בעלי ערך מוסף ומותגי מזון מובחרים.
החברה מאמינה שטכנולוגיות בשר מתורבתות טומנות בחובן פוטנציאל משמעותי לשיפור ייצור הבשר, לפשט את שרשרת אספקת הבשר ולהציע לצרכנים מגוון היצע מוצרים חדש.
לעוד מידע, בקרו באתר החברה: https://www.meatech3d.com
אודות Peace Of Meat:
Peace of Meat הינה חברת בת בבעלות מלאה של MeaTech Europe, הוקמה בבלגיה בשנת 2019 ומפתחת שומן עוף מתורבת ישירות מתאי בעלי חיים ללא צורך בגידולם או הריגתם. החברה מאמינה כי לטכנולוגיה החדשנית שלה יש פוטנציאל לתמוך בתהליך תעשייתי Peace of Meat התקשרה במספר שותפויות מדעיות ומסחריות בתהליך ההתמקמות כספק B2B עתידי, בכדי לכסות את כל שרשרת הערך, ולהאיץ תהליכי מחקר וייצור, וביצעה בדיקות טעימה עבור מוצרים היברידיים אותה היא פיתחה.
לעוד מידע, בקרו באתר החברה: https://peace-of-meat.com/


 טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il