InvestorBrandNetwork IBN מציגה צמיחה בשנת 2021 - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוInvestorBrandNetwork IBN מציגה צמיחה בשנת 2021


InvestorBrandNetwork
מאז השיקה את המותג הראשון של פלטפורמת התקשורת שלה ב-2006, IBN גדלה באופן עקבי. כיום, פלטפורמת מיתוג המשקיעים של IBN היא בית ליותר מ-50 מותגים, עם קהל ברשתות החברתיות הכולל מיליוני עוקבים, ורשת נרחבת של יותר מ-5,000 שותפי סינדיקציה. הישגיה המוכחים של החברה המשרתת יותר מ-500 שותפים ולקוחות מדגימה את הצעת הערך היחודית שלה לחברות הפועלות במגוון רחב של תעשיות
ניו יורק, 5 במאי 2021, (GLOBE NEWSWIRE):
InvestorBrandNetwork “IBN”, סוכנות תקשורת תאגידית ומפיצה של תוכן מגוון, הכריזה היום על צמיחה משמעותית בחודשים הראשונים של 2021.


InvestorBrandNetwork IBN שמחה להכריז על הישגיה האחרונים הכוללים:

הרחבה של שותפי ה-CORE שלה, כך שכיום הם כוללים יותר מ-85 חברות ציבוריות ופרטיות.
שותפויות מדיה עם 93 אירועים עד כה בשנת 2021, שחוזקו בידי התקשרויות חוזרות ונתמכו בידי היצע המותגים של IBN הפונה לתחומים ממוקדים בשוק.
פרסומם של יותר מ-685 פרופילים של חברות המציגות באירועי שותפים.
פרסום המאמר ה-80,000 שבוצע בסינדיקציה, וסיכומו של יותר מעשור של יצירת תוכן מקורי המגיע לקהל גדל והולך של משקיעים פוטנציאלים.
הצגת IBN Spotlights, המציע כיסוי עדכני של החברות המבוקשות ביותר בשוק.

IBN הרחיבה גם את פתרונות הפודקאסט שלה באמצעות שיתופי פעולה עם מגישים ומפיקים בעלי קהל מאזינים רחב, ובכך הגדילה עוד יותר את חשיפתם של לקוחותיה. לאחר שידור כל פרק, IBN פרסמה הודעה לעיתונות באמצעות InvestorWire כחלק ממאמציה הנמשכים למצב את לקוחותיה כמרואיינים בעדיפות גבוהה בפודקאסטים פופולארים בעלי חשיפה משמעותית.

"IBN כבר מציגה צמיחה מדהימה בתחילת 2021, והצוות שלנו ימשיך לבנות על המומנטום הזה בחודשים הקרובים", ציין ג'ונת'ן קיים, דירקטור התקשורת של IBN. "אנו בנויים באופן יחודי על מנת לסייע ללקוחות ומארגני אירועים לתקשר באופן אפקטיבי יותר מול קהילת המשקיעים תוך שימוש ברשת ההפצה הדיגיטלית הקניינית שלנו".

אודות InvestorBrandNetwork
InvestorBrandNetwork ("IBN") כוללת מותגים פיננסיים שהוצגו לציבור המשקיעים במהלך יותר מ-15 שנים. עם IBN, צברנו קהל קיבוצי של מיליוני עוקבים במדיה החברתית. מותגי המשקיעים המיוחדים האלה מיועדים למלא את הצרכים הייחודיים של בסיס גדל והולך של שותפים שהם לקוחות. IBN תמשיך להרחיב את הרשת הממותגת שלנו שכוללת נכסים עתירי השפעה, תוך שימוש בידע ובמרץ של צוותים מתמחים של מומחים כדי לשרת את רשימת הלקוחות היותר ויותר מגוונת שלנו.

באמצעות NetworkNewsWire (NNW), והמותגים המשוייכים לה, IBN מספקת: (1) גישה לרשת הפצת ידיעות באמצעות InvestorWire במטרה להגיע לחשיפה בכל שווקי היעד, התעשיות והדמוגרפיות המבוקשות באופן האפקטיבי ביותר האפשרי; (2) סינדיקציה של מאמרי מערכת וכתבות ליותר מ-5,000 אמצעי תקשורת; (3) פתרונות הפצת הודעות לעיתונות משודרגים המבטיחים תוצאה מקסימלית; (4) הפצה לקהל גדל והולך ברשתות החברתיות; (5) מערך מלא של פתרונות תקשורת תאגידית; ו(6) פתרון כיסוי חדשותי מלא.

למידע נוסף על IBN, בקרו בבקשה באתר https://www.InvestorBrandNetwork.com
אנא בקרו באתר InvestorBrandNetwork על מנת לצפות בתנאים המלאים והגבלות האחריות המשויכות לכל התוכן המסופק בידי IBN, בין אם התפרסם באופן חד-פעמי או מתמשך: https://IBN.fm/Disclaimer

הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il