מיקרוסופט פותחת את כנס Ignite עם שורת הכרזות למודל עבודה היברידי - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירומיקרוסופט פותחת את כנס Ignite עם שורת הכרזות למודל עבודה היברידי


מיקרוסופט
פיצ'רים חדשים ל-Microsoft Teams, רמקולים חכמים לחדרי ישיבות, מסך לשיחות מקוונות משותף עם Dell וגרסת Live חדשה ל- Power Point
מיקרוסופט פותחת היום (2 במרץ 2021) את כנס הטכנולוגיה הבינלאומיMicrosoft Ignite השנתי, הנערך זו הפעם השנייה באופן מקוון, ומציגה את תפיסתה בנוגע למודל העבודה המשתנה, וכן שורה של הכרזות וכלים חדשים, המאפשרים, עבודה היברידית רצופה ומאובטחת, בכל זמן ומכל מקום.


שנת 2020 הייתה השנה בה מקום העבודה עבר לענן - מסקר שהוצג בכנס Ignite של מיקרוסופט העולמית, עולה כי 80% מהמנהלים ו-70% מהעובדים מעוניינים להמשיך לעבוד במודל היברידי המשלב עבודה מהבית ומהמשרד. ההכרזות של מיקרוסופט באירוע השנתי עונות על מגמה זו ומציעות פתרונות משופרים למודל העבודה מרחוק:


Teams מתרחבת - פלטפורמת העבודה מרחוק, Microsoft Teams מגדילה את מספר המשתתפים המקסימאלי, ותאפשר מעתה עד 1000 משתתפים מתוך ומחוץ לארגון. מיקרוסופט מודיעה כי במהלך השנה, תגדיל את יכולות הפלטפורמה לשידורי תוכן המוניים (Live Events) עד 20 אלף צופים במקביל.

ניהול האירועים - החל מהיום ניתן לבצע רישום משתתפים מותאם אישית, ולהציג דו"חות סיכום לאחר האירועים. בנוסף, המערכת מרחיבה את יכולת הממשק שלה, גם באמצעות מערכת ה-Dynamics 365 Marketing ומאפשרת מעתה רישום משתתפים וניהול המידע באירועים באופן אפקטיבי, דרך מערכות ניהול הלקוחות.

Microsoft Teams Connect - מיקרוסופט משיקה ערוצי תקשורת חדשים בתוך Microsoft Teams, המאפשרים למשתמשים לשתף תוכן ולנהל קבוצות בערוצי תקשורת בתוך ומחוץ לארגון. הערוצים החדשים מאפשרים שליטה מלאה בשיתוף המידע והצגתו למשתמשים מחוץ לארגון. בסביבות העבודה המשותפות ניתן לשוחח, להיפגש, לשתף פעולה באפליקציות, לשתף ולכתוב מסמכים בזמן אמת עם משתמשים בתוך ומחוץ לארגון.

הצגה מובנית באמצעות Power Point - חידוש נוסף שהתווסף הוא היכולת להציג מצגות Power Point בזמן אמת באמצעות Microsoft Teams, ובכך להחליף את הצגת שולחן העבודה. על ידי שימוש בפרזנטציית Power Point מובנית ל-Teams, יכולים המשתתפים ליהנות מחוויית הצגה נוחה.

תצוגת גלריית משתתפים רחבה - להצגה רחבה ובו-זמנית של המשתתפים בעת פגישות מרובות משתתפים. ניתן לחלק את המשתתפים ל"חדרי ישיבות" וירטואליים, ולהקנות את האפקטיביות של חדר ישיבות משרדי גם כשעובדים בסביבה מרוחקת.

מצב "הצגה" חדש - מאפשר למציגים בשיחת ווידאו התאמה אישית של אופן הצגת חלון הווידיאו והתוכן במהלך המצגת. במצב ההצגה החדש, ניתן לראות את עדכון הווידיאו מול התוכן המשותף, לראות את סדר השקופיות במצגת ומעליהם, מופיעה גלריית משתתפים.

Graphical user interface, website<BR>Description automatically generated
Graphical user interface, websiteDescription automatically generated

רמקולים חכמים - מיקרוסופט מכריזה היום על רמקולים חכמים, המתממשקים עם Microsoft Teams. הרמקולים מבוססי טכנולוגיית זיהוי שפה (NLP) יזהו חתימות קול של עד 10 משתתפים שונים, ויוכלו לתמלל את השיחה במהלכה בזמן אמת ולסכם בכתב את הנאמר. בכדי לשמור על פרטיות ואבטחת מידע, לכל משתמש ישנה שליטה מלאה על האפשרות לייחס את דבריו הנאמרים במהלך הפגישה.
שיתוף פעולה עם חברת Dell - מיקרוסופט ו-Dell מכריזות על מסכים חדשים ייעודיים לפגישות, הפועלים באינטגרציה מלאה עם פלטפורמת Microsoft Teams. המסכים החדשים כוללים חומרה ייעודית לפגישות, לרבות מיקרופון, רמקול, מצלמה ותאורה בתוך המסך, כך שניתן לחבר בצורה פשוטה את המחשב שלהם באמצעות USB.

הרחבת Microsoft VIVA – פלטפורמת חוויית העובדים, Microsoft Viva, שהושקה בחודש שעבר, זמינה כעת הישר משולחן העבודה (Viva Connections) כחלק מחבילת Microsoft 365. מיקרוסופט מכריזה היום על הוספת פיצ'רים נוספים בפלטפורמה, שיהיו זמינים החל באפריל 2021, במסגרת ה- Viva Insights Microsoft, וביניהם – יכולת להפיק תובנות פרטיות על יעילות, מערכת לארגון ותיעדוף משימות, מערכת לשמירה על רווחה אישית במהלך יום העבודה ועוד.החל באפריל תורחב ה-VIVA Learning, ספריית התוכן והידע הארגוני, המקדמת למידה ושיתוף ידע בסינכרון עם LinkedIn Learning ועם Microsoft Learning.


A group of people sitting around a table playing a video game<BR>Description automatically generated with low confidence
שיפור אבטחת המידע בגישת Zero Trust - מיקרוסופט מחויבת להגנת המידע של המשתמשים באמצעות גישה ייחודית בתעשייה, המשלבת אבטחת מידע מקצה לקצה מבוססת בינה מלאכותית ותהליכי אוטומציה מתקדמים. לטובת אבטחת המידע ברמה הגבוהה ביותר, מיקרוסופט מתמודדת עם אבטחה מכל הזוויות - בקנה מידה גדול בענן - בשילוב אבטחה, תאימות, זהות וניהול כמכלול תלוי זה בזה להגנה מוחלטת. מיקרוסופט שילבה מספר אמצעי אבטחה מתקדמים:

עריכה משותפת של מסמכים המוגנים באמצעות Microsoft Information Protection - מאפשר עבודה משותפת בו-זמנית של מספר משתמשים, תוך שמירה על אבטחה עבור מסמכים ודואר אלקטרוני בכל אפליקציות Microsoft 365.דו"חות איומי סייבר ואנליטיקה ב- Microsoft 365 Defender – הפקת דוחות של מומחי אבטחה, לאיתור ומניעת איומים פעילים ישירות בתוך פלטפורמת Microsoft 365 Defender.אימות זהות ביומטרי מאובטח ומהיר ללא סיסמא, על גבי פלטפורמת Microsoft Azure Active Directory (Azure AD) לצד היכולת להתאים מדיניות שימוש ואבטחה באופן אישי לכל משתמש בארגון.
לפרטים נוספים – בקרו בבלוג האבטחה שלנו


כנס Microsoft Ignite 2021 מתקיים ב-2-4 במרץ 2021, ונערך זו הפעם השנייה באופן מקוון. הכנס מארח דוברים ומומחים מכל העולם, מבין ההכרזות המרכזיות מגוון פתרונות חדשים ללקוחות הענן של מיקרוסופט, כלים חדשים למפתחים, פיצ'רים חדשים לעובדים ולארגונים ב-Teams וסיפורי הצלחה מרחבי העולם.

לפרטים נוספים ותמונות בקרו באתר Microsoft Ignite 2021 - הצפייה פתוחה לקהל בהרשמה מראש

אודות מיקרוסופט:

מיקרוסופט (Nasdaq “MSFT” @microsoft), מאפשרת טרנספורמציה דיגיטלית בעידן הענן החכם וה-Intelligent Edge, מתוך חזונה להעצים כל אדם וכל ארגון להשיג יותר. לפרטים נוספים באתר החברה

בישראל פועלת החברה משנת 1989 ומהווה מאיץ לטרנספורמציה דיגיטלית עבור המשק הישראלי כולו. בדומה למיקרוסופט העולמית, מיקרוסופט ישראל מתמקדת בטכנולוגיה ובשלושה סוגי פתרונות הענן שפיתחה - Azure,Office 365 ו-Dynamics 365, בליווי חברות וממשלות בטרנספורמציה הדיגיטלית, ובקידום הטמעת מגוון פתרונות החברה לגופים עסקיים ולמשתמשים פרטיים.

בשנת 1991 הוקם בישראל מרכז המחקר והפיתוח, הראשון מחוץ לארה"ב, שמהווה כיום אחד משלושת המרכזים האסטרטגיים של מיקרוסופט ובו כ-30 קבוצות מוצר שונות, המובילות חלק ניכר ממוצרי הליבה של מיקרוסופט העולמית.

למיקרוסופט נוכחות חזקה בתעשיית ההייטק הישראלית - היא מפעילה זרוע עסקית ופעילות ענפה לקהילת הסטארטאפים, לרבות קרן הון סיכון, M12; הגראז', מעבדת חדשנות בנושאי אבטחה, AI, מציאות רבודה ועוד; ה- Microsoft Reactor, מתחם עבודה ולימוד למפתחים וכן תוכניות היזמות Microsoft for Startups ו- AI for Good.

בשנת 2020 הודיעה החברה על השקעה אסטרטגית נוספת בשוק המקומי, עם השקת דאטה סנטר חדש בישראל, שיאפשר לה להציע שירותי ענן לוקאליים, חכמים, סקיילבילים, מאובטחים ועמידים ולהאיץ תהליכי טרנספורמציה דיגיטלית ארגוניים.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il