חברת הסייבר האב סקיוריטי בדרך לבורסה בת"א: - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוחברת הסייבר האב סקיוריטי בדרך לבורסה בת"א:


ALD
חתמו על הסכם עקרונות למיזוג עם ALD הבורסאית וצפויה לגייס כ-50 מיליון דולר
• בהשלמת המיזוג, Security HUB תהפוך לבעלת השליטה בחברה הממוזגת עם 51% ממניותיה ורוב בדירקטוריון
• החברה עדכנה כי נכון להיום, התקבלו אצלה מכתבי כוונות אינדיקטיביים ממשקיעים מוסדיים בסכום של כ65- מיליון דולר
• המיזוג וגיוס הכספים מובלים על ידי חברת ההשקעות A-Labs Advisory & Finance Ltd., וקרן קלובר וולף קפיטל

חברת הסייבר האב סקיוריטי בדרך לבורסה בת"א: חברת ALD, שנסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א, דיווחה הבוקר (א') כי חתמה על הסכם עקרונות בלתי מחייב עם חברת הסייבר HUB Security שהוקמה על ידי יוצאי יחידות מודיעין 8200 ו-81. החברה הוקמה בשנת 2017 על מספר מייסדים, בהם אייל משה, מנכ״ל החברה, ואנדרי יארמנקו, סמנכ"ל הטכנולוגיות, ובין בעלי מניותיה נמנים חברת הביטוח העולמית AXA, קרן ההשקעות OurCrowd ומשקיעים נוספים.

ל-HUB פתרון מחשוב מוצפן מתקדם עבור חברות ואירגונים שמטרתו מניעת חדירה עוינת והגנה על מידע מסחרי רגיש. בשתי החברות מאמינים שמתקיים חיבור סינרגטי בין החדשנות הטכנולוגית של חברת הסייבר, לבין בסיס הלקוחות המשמעותי ותשתית המכירות המקומית והבינ"ל המפותחת של ALD.

נכון להיום: התקבלו מכתבי כוונות להשקעה של כ-65 מיליון דולר בחברה ממשקיעים מוסדיים
אייל משה, מנכ״ל ומייסד HUBאמר: ״זה אחד מאותם מקרים נדירים שבהם מיזוג חברות הוא טבעי ויש סינרגיה מלאה של אחד ועוד אחד שווה חמש. המיזוג עםALD ייתן לנו תשתית שיווקית גלובאלית שהיה לוקח לנו שלוש שנים לפחות להקים לבד ודריסת רגל אצל לקוחות פוטנציאליים מהשמות המובילים בעולם, כולל ממשלות, חברות ביטוח, בנקים ועוד".

דותן משה, משנה למנכ״ל ALD הוסיף, כי ״HUB מהווה מנוע צמיחה בלתי רגיל שמתלבש על התשתית העסקית היציבה שבנינו במשך 36 שנים ויחסים קרובים עם לקוחות ענק. זהו מיזוג קלאסי של בסיס חזק עם מנוע צמיחה שעונה לכל הצרכים של הלקוחות הגלובאליים שלנו״.
דורון כהן, שותף מנהל ומנכ״ל A-Labs שמובילה את עסקת המיזוג והגיוס, אמר: ״כל מומחה שוק הון יודע: גם מיזוגים מעולים יכולים להיכשל אם אין חיבור אישי חזק בנוסף לסינרגיה העסקית. במקרה הזה, יש חיבור אנושי נדיר בין הצדדים שגורם לנו להאמין בעתידו המוצלח של המיזוג".

במסמך העקרונות נקבע כי המיזוג בין החברה לחברת הסייבר יתבצע לפי שווי מוערך של כ- 105 מיליון דולר לא בדילול מלא לפני הכסף לחברה הממוזגת מיד לאחר המיזוג וכ- 145 מיליון דולר מיד לאחר גיוס הון שיבוצע בד בבד להשלמת המיזוג וכתנאי להשלמתו. בהשלמת המיזוג HUB תהפוך לבעלת השליטה בחברה הממוזגת עם 51% ממניותיה ורוב בדירקטוריון.

הגיוס המתוכנן יבוצע על פי תשקיף בדרך של הצעה לא אחידה שתפרסם החברה ויובטח בחלקו בחיתום, ועל פיו יגוייס ממשקיעים מוסדיים סכום של כ-40 מיליון דולר, ובנוסף ירכשו המשקיעים מאת בעל השליטה בחברה מר זיגמונד בלובבנד, מניות בסכום של כ 10 מיליון דולר נוספים באמצעות הצעת מכר שתבוצע במקביל.
כמו כן, החברה עדכנה כי נכון להיום, התקבלו אצלה מכתבי כוונות אינדיקטיביים ממשקיעים מוסדיים בסכום של כ-65 מיליון דולר.
בנוסף, במסמך העקרונות מסדיר הקצאות נוספות לבעלי ענין בחברות המתמזגות ולעובדיהן ופרטים אודות מספר הדירקטורים שיכהנו מטעם כל צד ומטעם המשקיעים המוסדיים בדירקטוריון החברה. עוד נקבע כי מייסד ALD, זיגמונד בלובבנד, יכהן כיו"ר דירקטוריון החברה הממוזגת.

כמקובל בעסקאות מעין אלה, מסמך העקרונות כפוף, בין היתר, לחתימת הסכם מפורט בין הצדדים, בדיקות נאותות, הערכות שווי, אישור אסיפה כללית של בעלי המניות בחברה לרבות כאישור עסקה שלבעל השליטה בחברה ענין אישי בה, אישורי צדדים שלישיים ואישור רשות ניירות ערך והבורסה לניירות ערך בתל אביב בע"מ. מועד ההשלמה הסופי לעסקת המיזוג נקבע ליום 31 במאי, 2021 (או מועד מאוחר יותר של עד 60 יום נוספים כפי שיסכימו הצדדים).

אודות ALD
אי.אל.די הינה חברה ישראלית ותיקה ומבוססת הפעילה בתחום התוכנה והייעוץ מזה 36 שנים עם לקוחות מובילים מכל רחבי העולם. לחברה מחזור שנתי של כ-130 מיליון ש״ח הגדל באופן עקבי ויציב. הקבוצה עוסקת במתן שירותים, ייעוץ ותוכנה בתחום אמינות מערכות. לקוחות החברה הינם גופים ממשלתיים וחברות ענק בעולם שעובדות עם אי.אל.די מעל 20 שנה. החברה מעסיקה כ-400 עובדים ומשרדיה ממוקמים באבן יהודה, בישראל.

אודות HUB SECURITY
האב סקיוריטי מציעה פתרונות אבטחת סייבר לתחומי ה- AI, דאטהֿ, פינטק ותשתיות. פלטפורמת הסייבר של HUB Security מתכוננת ומיוצרת על ידי החברה בישראל ונותנת הגנה ברמה צבאית לארגונים. הנחת היסוד של החברה היא שהמערכות עליהן היא מגנה הן כבר פרוצות ולכן יש לספק הגנה בסטנדרט גבוה יותר למידע הרגיש ביותר. הפתרון של החברה יאפשר לחברות וארגונים הרגישים ביותר להריץ אפליקציות של בינה מלאכותית ברמת האבטחה הגבוהה ביותר כפי שנדרש עבור שירותי בריאות, תשתיות קריטיות ופיננסים. בשנה האחרונה החברה חתמה על מספר הסכמים חדשים ובינהם עם ענקית האחסון סיגייט (Seagate), Lloyd'sֿ, הסכם שת״פ עם Kudelski Security ויחידת הסייבר של חברת חשמל הישראלית. האב סקיוריטי הוקמה ב-2017 על ידי אייל משה ואנדריי יארמנקו ולחברה משרדים בתל אביב וניו יורק, מונה כ-20 עובדים.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il