TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    29/06/22 18:03 אני חושב היום על תשובה , ונראה לי אני יודע מה שהוא מרגיש /ו פיטבול
    ההודעה נערכה ע"י פיטבול בתאריך 29/6/2022 18:02
    הוא מרגיש קצת טמבל , חחחחחחחח
    למה ???
    משנות ה 90 הוא מחפש גז בישראל מצא את ים טטיס , שתו לו את הדם והעדיפו את הגז המצרי .
    אם היו נותנים עדיפות לים טטיס אולי את תמר ולוויתן היו מגלים יותר מוקדם .

אחרי זה גילו את תמר וקצת אחרי זה את לוויתן .
    במקום לשמוח עשו את שישינסקי , שישינסקי גם עיכב את פיתוח המאגרים .

אמר שר האנרגיה בזמנו , שישינסקי טעות , כי הוא עיכב את המאגרים , את שישינסקי היה צריך לעשות ב 2018 שלוויתן ותמר כבר עובדים ואז גם היו גובים את המס יותר מהר , במילא שישינסקי בתמר התחיל רק ב 2021 .

ואז הממונה על ההגבלים העיסקים עשה את הפיאסקו שלו ותקע את לוויתן עוד שנתיים , ואז מתווה הגז והמכירה של כריש ותנין ותמר .

כאב ראש בלתי נגמר .
    וכמה שווה ניו מד או דלק קדוחים - בערך 10 מיליארד שקל  , שהחלק של דלק קבוצה פחות מ 6 מיליארד שקל .

לעומת זאת קנה חברה קיקיונית ב 500 מיליון דולר בשם איתקה , אחרי זה ב 2019 קנה אל נכסי שברון בים הצפוני , אחרי זה עוד כמה עיסקאות .
    ובום יש לו חברה שהמינימום של המינימום שווה היום 5 מיליארד דולר , זה 17 מיליארד שקל בערך מינימום וכל הסיכויים שיעלה עוד עד 2023 .

אז בטוח הוא אומר לעצמו מה אני צריך את הכאב ראש הזה ??? עם כל הפקידונים חסרי ההבנה שמקבלים החלטות שעושות נזקים במיליארדים ועוד קוראים להם שומרי הסף , ולי קוראים שודד הגז .

אתם מבינים ??
    בפייק ניוז של התקשורת דווקא הבן אדם שמשלם הכי הרבה מיסים למדינה , דווקא הבן אדם שהצליח לפתח תעשיה שלמה שנותנת תעסוקה לאלפי אנשים במשורות גבוהות , דווקא הבן אדם שהביא ביטחון אנרגטי במחיר זול למדינת ישראל הוא השודד .
    וכל הרשעים וכל אלה שעשו נזקים במיליארדים אלה הצדיקים .

כמה פייק , פייק בלי סוף , וכל יום רק מתברר כמה פייק כתבו כל השנים .

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il