TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    25/05/09 10:39 אז ככה ... /ו -YK-
    להתחיל במודלי של עבודה על סטיות ,נראה לי שלעת עתה נשאיר את זה לעתיד כי זה נושא כבד ודורש הרבה הקדמות על מנת להבין באמת צורת עבודה נכונה וניהול נכון ,אני לא מעונין לדבר כאן גבוהה גבוהה כאשר זה לא יהיה פרקטי לרבים וחבל ,מה גם שזה דורש באמת הרבה הקדמות אז נשאיר את זה אולי למפגש אצל שרון בבית ,אולי נעשה שם איזה הקדמה ראשונית ,בנתיים נתחיל לדבר באסטרטגיות פשוטות ובדרך נכונה לניהולם ולהסתכלות נכונה ,ניוד = היגוי נכון ,כיצד מבצעים ניוד נכון ,מה זה נכון ומה לא נכון ,מתי כלומר באיזה זמן מבצעים אותו ולמה ,ומה ההשלכות של כל ניוד ובכלל מתי פותחים פוזיציה זו או אחרת ולמה ?ועוד ועוד כמובן ,

אנחנו נתחיל דוקא עם אוכפים ,זה רק נשמע מפחיד אבל במציאות זה יכול להפוך לסרט אימה חחח ,באמת אם לא יודעים איך לנהל אוכף ומה ההשלכות שלו ,תינוק חמוד עם עיניים כחולות ולחיים אדומות הופך תוך יום אחד למפלצת שרוצה לאכול לא רק את הסיימילק אלא גם את המשכורת של אבא...,ומכיוון שאני רואה באוכפים נקודת ההבדל בין סוחר "רגיל" לבין זה הרוצה להתמקצע בתחומו אני רוצה להתחיל שם ובעזרת השם נתקדם כל יום או פעם ביומיים עוד שלב ,מי שיסכם כל סיכום שאעשה בסופו של כל שירשור יקבל מתנה נאה להרוויח כסף ,כמובן שהכל הכל הכל תלוי ועומד בפסיכולוגיה של המשקיע קרי המנטליות שלו ויכולת קבלת ההחלטות ,ככל שהידע במה שאתה עושה גדול יותר כך הבטחון שלך גדול יותר

השיטה שנעבוד בה ביחד תהיה דיון עינייני במהלך השבוע הקרוב ואם נתקדם גם בשבוע הבא אחריו ,ואז נפתח כולנו ביחד גם כאן בפורום סימולציה משותפת שבה נעלה בפועל את כל הנושאים שדיברנו עליהם ,כמובן ואני חוזר שוב ושוב ,המהלכים הללו אינם עדין מהלכים למקצוענים ,כל המהלכים של המקצוענים הם בניית מודל סטיה ועליו פוזיציה כאשר "נצחון" הפוזיציה הוא באימות הסטיה של המודל שבאה לידי ביטוי בשוק ,כאשר מזה מתקזז רווח/הפסד של זמן  הפוזיציה ,קיזוז "עלות נשיאה" כלומר ריבית שהפסדו בדרך על ההשקעה ,וכמובן רווח/הפסד של תיקוני הפוזיציה על שמירת דלתא אפס
    כל זה נעשה בד"כ בהחזקת חוזה עתידי על המדד אפשר גם CFD וכנגדו מכירות או קניות בשוק האופציות ,וזה באמת בהארד קור של אופציות ,
    ולכן אנחנו לא מדברים כעת על ניהול אוכפים ברמה הזו ,אלא על ניהול אוכפים בצורה וברמה השווה לכל נפש .

Y.K.I --yk3823@gmail.com

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il