TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    22/04/06 23:07 תשובה לגבי כתבי אופציה /ו אוראל סרור
    יש שתי גיושת להשקעה באופציות
    1. ספקולציה וזה להרוויח יותר כתוצאה מהמינוף של האופציה
    2. הגנה .שאומרת שאני משקיע באופציה כמו שמשקיעים במניות וההשקעה תיהיה לטווח של שנה שנתיים
    |איך זה מתבצע
    אם ברצוני להיות חסוף למניה X אך אני מעט פוחד להפסיד לטווח הרחוק. אני יכול להיות חסוף למניה על ידי האופציה שלה (במקרה ויש לה)..   חשוב לחבור מניה עפ פרמיית מימוש נמוכה ומנוף נאמר לפחות 4.
    אני רוצה לקנות 1000 יח' שהשווי שלהן זה 100K שקל. שווי זה הוא סכום לא מבוטל ולהפסיד נאמר 10% על שווי כזה זה הפסד גבוה  (10K שקל).
    לכן אני יכול במקום לרכוש את האופציה של המניה (במידה ויש) נאמר בסכום של 20 שקל כפול כמות היחידות הרצויה שהיא 1000 העלות תהיה 20K שקל. את ה 80 הנותרים אני אשקיע נאמר באגח או קרן אגחית או מקמ שיכול לתת תשואה של נאמר 6% שנתי או 7% שנתי.
    נאמר שלאחר שנתים המניה עלתה ב 10% ולאופציה יש מנוף של נאמר 4 אז האופציה תעלה  ב 40% פחות או יותר. 40% מ 20K שקל זה 8K שקל.  בנוסף ל ריבית של 6% על 80K ששמתי באגח ממשלתי או מקמ או קרן אגחית יוצר  רווח נוסף של 4600 שנתי כלאמר סה"כ הרווחתי 12600 שקל בשנה.
    אך אם המניה תרד 10% והאופציה תרד 40% פחות או יותר ההפסד שלי מהאופציה יהיה  8K אך רווח מהאגח יהיה 4600 ומהיתקזזות יוצא שהפסדתי רק 3400 בסוף השנה.
    לעומת של 10% במניה במקרה והשקעתי 100K שהיה יוצא לי הפסד של 10K שקל.

הנאמר על ידי איננו מהווה חלופה ליעוץ מקצועי, יתכן ואני מחזיק בני"ע.  
    orel@talniri.co.il

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il