TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    30/11/21 10:38 טורנדו אתה לא מעט מגזים לכן אשמח שתענה לי בעובדות /ו נזי11
    ההודעה נערכה ע"י נזי11 בתאריך 30/11/2021 10:38
    אתה עדיין חייב בתשובה כמובן כשתתפנה..

כל ימי עסקתי בהמווון נתונים ובהפיכתם לחומר לקידום עיסקי.
    יצא לי בצעירותי לקרוא את ערימת השחת ואני די בקיא במידע רב הפוגע ביכולת קבלת ההחלטות.
    לא ביקשתי את רמת הבאר אלא את רמת השדה!!  ואם תרצה לרדת ברזולוציה מובטח לך באתן מענה גם לכך!!

האם אתה חושב שסגירת  צנרת היא מידע חיוני? למה לא דווחה? הרי דווח כזה קיים !!!!!!  production impacted by Forties Pipeline shutdown2021

או שמא 1/3 מהייצור של שדה קפטיין הם זוטות??  ומה יהיה ברבעון הרביעי?  הרי אינך יודע דבר על התלות בצנרת זו !!

בא וספר לכולם מה אתה אומר ב  "חלק מהבארות הן עם שתי רגליים ויותר. אולי תרצה פירוט לפי כל "רגל"?  ולמה 2 רגלים ולא 15 ?  אתה בכלל יודע משבו על מבנה תת הקרקע בקפטיין (שכבות פוטנציאל וכו' )?  

או שמא זו גם ירידה לרזולוציה חסרת חשיבות?

עלות הולכה לפי צינור ? אני מבין שזה היה בציניות (אלא אם תכתוב אחרת) ? אתה מכיר את מערכת ההולכה בים הצפוני?  אם כן מדוע תלות במקור העברה יחיד אינו מהווה בעיה שצריך להציגה?

אני מאד רציני , כך סברו גם שונאי ,
    בהיותי אחראי על מערכות בקרה  גדולות מצאתי בפרטים הקטנים הרבה מאד כסף .. אגב גם  בשטראוס הגדולה ובקוקה קולה הקטנה  שנאלצו לפצות במיליוני שקלים על  קוים  קטן שנסמאו מהעין.

העובדה שיש כאן שיווק לא מועט של "תרחישי" פיצוץ שאין להם ביסוס עובדתי שמשום מה לא מצאת בהם פגם אינה חלה על כתיבה שלי . אדרבא חפש והצף לציבור .. נראה כמה שגיאות תמצא..

חג חנוכה שמח  

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il