TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    05/11/21 17:14 לטורנדו תודה על התיקונים הבהרות /ו נזי11
    ההודעה נערכה ע"י נזי11 בתאריך 5/11/2021 17:15
    ראשית העליתי תהיות ולא ניתחתי את המאזן לעומקו מכל מקום ככל שיש אי התאמות הן מחייבות התיחסות.

שמח שאתה שאתה בודק החומר לעומקו זה יחייב אותי לנקוב בנתונים מדוייקים ולא הערכה של בערך (הכונה לרווח שרשמתי בהנחה שזה מספיק לעורר את השאלה של יתרות ההפסד למיחזור.)

1 שער הין  האמת שחילקתי ב0.01 ין ל$  ועיגלתי כי סברתי שזה לא מהותי לנושא שהעליתי והערתך יותר מצודקת!!

בלי קשר לא ניסיתי לאמוד רווחיות אלא להשתמש בנתוני הרווחיות כדי להבהיר שי מרובני עצמה יכולה להשתמש בהפסד הצבור שעליו דווח  !!  מה שעורר אצלי סימן שאלה אותו העברתי לחברים
    2. יחוס הרווח ל 2021-2 צודק לחלוטין  לא שמתי לב.  אבל גם כך יש בעיה כתוצאה של הערתך הבאה.
    3. כמויות ההפקה בשדה SHAW הן הכמויות שננקבו  כ 9.5 אלפי חביות ליום. הערכתך צודקת הייחוס היה לפי 100% ולא לפי 41%, ועל כך תודה.  
         הערכתך הפכה  את הכיוון  אבל חידדה עוד יותר את השאלה כיצד יפיקו 7-8000 חביות ליום ?
      סך ההפקה המדווחת בחודשים 1/21-15.8.21  בכל השדות על פי נתוני ההפקה של הממונה שם אינו עולה על 12,000 חביות ליום  כאשר הפעלת השדות הקטנים ובהנחת 41% בעלות ההפקה נמוכה משמעותית  כ 5000 חביות ליום לעומת 7-8 אלף הסך שדווח.

לעניין נתוני הבארות
    https://www.gov.uk/guidance/oil-and-gas-uk-field-data#oil-and-gas-wells

להזהירך כי מדובר בנתונים בכמות ענק שכן אם תבנה אקסל יהיו שם כ 40 עמודות מעבר ללמעלה 100000 השורות..

הדיווחים הלא מניחים את הדעת הביאו אותי לחפירה זו..

אני מנסה ליצר בסיס נתונים לים הצפוני ויש לי כבר את השדות (ראה הקישור) הבעיה היא לייחס את מכלול הבארות (מדובר על מעל 100,000 ) לכל שדה.

אחד הדברים שהדיווחים אינם מגלים כמה קידוחים יש בכל שדה (יצביע על מורכבות או עלויות או בארות שירדו בתפוקה וכו)

הנתונים מעוררים כמה סימני שאלה לשדות איתקה  (למשל יש מעל 5 חברות תחת שם זה והן קשורות לאיתקה בגלגוליה השונים)

4. הודעת מרובני בינואר לוו בידיעות שבאחת ננקב סך של  של כ 1 מיליארד $  העובדה כי כי היו ידיעות על מומ עם דלק חודשים קודם שלא לוו בהודעה

5. עניין NASI אינו עניין של מה בכך שכן המצב שכלול בהנחות היסוד שלה (מחירים) הוא שונה בתכלית ממה שקיים בפועל. הותרת הערכת השווי שאינה רלונטית כלל עלולה להטעות את הציבור!!

מכל מקום ובאמת מכל הלב תודה על ההערות

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il