TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    05/10/21 11:11 שתי בעיות יסוד /ו דודי2004
    1. ייתכן שיש לך פגם ביציבה. למשל רגלי X. או חולשת שרירים שהברכיים קורסות פנימה. במצב כזה פעולת הריצה שוחקת את הסחוס בברך ובמוקדם או במאוחר אתה תסתבך בכאבי ברכיים.

2. ריצה כשלעצמה גוררת התחזקות והתקצרות של שרירים מסוימים על חשבון שרירים אחרים. ואז מערכת שרירים אחת יכולה ליצור מתיחה כלפי הברך שאינה מתאזנת ממערכת השרירים הנגדית ואז שוב מופיע כאב.

1 ו-2 נכונים לכל המפרקים - גם לירך וגם לקרסול.

מה לעשות?
    קודם כל לפני שמתחילים להתאמן בצורה סדירה להתייעץ עם פזיוטרפיסט. הוא יעשה לך מבדקים של כוח שרירים.הוא יזהה אם יש בעיה מיכנית שבגללה רצוי לך לנסות ספורט אחר כמו שחיה או אופניים או בכלל לא.
    הוא גם יתן לך תוכנית תרגילים לחזק את השרירים החלשים שיוצרים בעיות עם פוטנציאל לפציעה.

מומלץ גם לבדוק את הלב במאמץ ולקבל ברכת רופא.

אחרי זה במהלך האימונים השותפים צריך לבצע חיזוקים ומתיחות שוטפים.
    למתחילים זה יהיה נהדר ללכת פעם פעמיים בשבוע לחוג פילאטיס למשל.

לכל מי שמתכנן אולטרה או מרתון אני ממליץ ליצור סביבו צוות מקצועי של מאמן, פיזיוטרפיסט (לא כל פעם, אבל כשצריך שיהיה מי שמכיר אותך וכבר טיפל בך), אימוני כוח ומתיחות - בחוג או עם מאמן ייעודי, וגם טיפולי מאסז' רפואי (לא לא זה לא כייף זה מאוד כואב) סדירים.

יש פה הוצאה כספית מסוימת. לכן צריך מאוד לאהוב את זה ולהיות מחויבים.

אינני בעל השכלה פורמלית או בעל רשיון לייעוץ וניהול תיקי ניירות ערך. אינני מאמין בניתוח טכני למרות שאני מנתח. מסחר תוך יומי יוביל במוקדם או במאוחר את הסוחר למחיקת הון, למרות זאת אני חוטא בכך. ואני טועה, ומטעה.

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il