TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    16/01/21 15:46 אני לא מוכן שפושע מוסלמי או יהודי יגורו בבניין שלי, אבל /ו Snake2008
    היה ערבי שגר בבניין שלי והייתי ביחסים טובים איתו.
    הילדים שלו עשו קצת בלאגן בגינה, והיה קצת רעש. היה לי שכן יהודי הרבה יותר גרוע ממנו.

אתה צריך להבין שסלידה מדייר ערבי נובעת ממנטליות ורמת ציפיה משכן טוב/או רע.
    כמו שבצפון תל אביב יסלדו ממוסכניק שהרוויח בלוטו ועבר להתגורר בבניינם, כך יסלדו בראשון לציון להתגורר עם ערבי באופן ראשוני/התחלתי.
    הכל קשור ברמת הציפיות והתאמה תרבותית.

אין ספק שיש גזענות מתחת לפני השטח - וזה חלק מהחיים בכל מדינה בעולם.
    יש ערים בעולם המערבי שמסוכן ליהודים לגור שם ולמוסלמים קל. הכל נובע מדעות קדומות.

בעניין הכיבוש. אנסה להסביר בקצרה ובמדוייק.
    כיבוש על פי החוק הבינלאומי הוא כשמדינה פורצת גבול של מדינה אחרת וכובשת טריטוריה.
    ישראל לא כובשת דבר.
    א. עותמנים - לא קיימים פלסטינאים! לא קיים גבול! יש נפות המחולקות לפי סוריה ולפי מצרים - פעם שייכים לחבל הסורי ופעם למצרי. שלא תתעה! אין מדינה סורית.
    ב. הבריטים והצרפתים כובשים את האזור והאזור מחולק על ידי סייקס פיקו, כשלפלסטינה ניתן מעמד מנדטורי, ועל פי הצהרת בלפור פלסטינה מיועדת להקמת הבית היהודי.
    ג. בתחומי פלסטינה קיים ישוב יהודי. קיימות אדמות יהודיות שנרכשו על ידי יהודים : חלקן נמצאות בחורן-סוריה, חלקן בירדן...
    עד לכאן אתה מבין כי פלסטינה היא מדינה המיועדת ליהודים שנכבשה על ידי הבריטים מידי הטורקים.

עם סיום המנדט הבריטי, התרחשה מלחמה בין המדינות הערביות לבין ישראל.
    כל המדינות הערביות ללא יוצא מן הכלל, לא הכירו בקיום מדינת ישראל ולא הכירו בשום גבול.
    מכאן, אין שום הגדרת גבולות או הסכם על הגבול למעט הסכמי סייקס פיקו הישנים.

ישראל וירדן יושבות על מרבית השטח של פלסטינה בהסכם סייקס פיקו.
    אלמלא הסכם השלום בין ישראל ירדן ומצרים, הגבולות שכיום לא היו תקפים ומוכרים בעולם.

עכשיו נשארת השאלה, מי אלה הפלסטינאים הטוענים כי נכבשו?
    א. הישות שקוראת לעצמה פלסטינאים, גזרה את השם מתוך השם שנתנו הנוצרים לארץ, והבריטים השתמשו להגדרת הבית היהודי והמנדט. כיהודי החי כאן אני הרבה יותר פלסטינאי מערבי.
    ב. אז אולי ממבנה אתי/שבטי הפלסטינאים הם עם מוגדר? לא!
    יושבי שכם לא הסכימו להתחתן עם בני חברון. יושבי צפון הארץ שנאו את יושבי עזה שנחשבו אפריקנים פולשים. בני העיר שנאו את בני הכפר ששנאו את הבדואים.
    אף פעם הם לא היו ביחד, התחתנו בניהם... נהפוך הוא : הם נלחמו אחד בשני לבצר את מעמדם בפני הטורקים. בכל איזור שבטי שונה היה פחה מקומי ופקיד טורקי.
    ג. אז אולי השורשים שלהם זהים? לא!
    משפחת מצרי הגיעה ממצרים, משפחת חורני הגיעה מחורן, צ'רקסים הגיעו מצ'רקסיה, מלחמות הבלקן שלחו לכאן מאות משפחות מאלבניה ומקרואטיה.
    כולם טיילו כאן והגיעו ממקורות עמים שונים.

הכל פיקציה והמצאה של פחות מ 70 שנה.
    למה זה נוצר? תנחש לבד.

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il