TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    16/01/21 14:59 אני מודה לך על תשובתך,וברשותך אתעלם /ו ur63
    ממשפטים אחרונים שלך לגבי אהדה שלי לאיראן וטורקיה ,ההעלמות באה בזכות אלפי שעות צ'טים ושיחות עם אנשי בסיג' /משמרות המהפכה/תומכי שילטון האיראנית נוכחית.זה אותו דפוס התנהגות,כושר ההתבטאות שלהם מצויינת מרוב שהם מתאמצים להראות את עצמם כאינטלגינטים בביטוי ,יוצא שהם ריקים מתוכן ,זה מתבטא בזה שקשה להם להבדיל בין טוב לרע,בהגיון /שכל ישר שלהם יש מלא חורים .
    בשביל זה הרבה פעמים אני מבין אותך ולא כועס.

הדוגמא שהבאת לגבי פלסטינאים שאם נוסעים לאנגליה חייבים להשתלב תוך התפשרות על תרבותו (יש חופש דת באנגליה) יש בה מלא חורים (כרגיל) אנגליה לא כבשה את הפסלטינאים ,לעומת ישראל שכבשה ,חוץ מזה פלסטנאי שנוסע לאנגליה גר איפה שהוא רוצה באנגליה ,אתה מוכן שערבי / ערבים יגורו בבניין שלך ?

בגדול קצת שכל ישר לא מזיק להרבה ישראלים ,לא סתם אומרים שהכיבוש משחית אנשים מאבדים את זה לגמרי .

משחק מילים ציונות הרבה אנשים מרבים להשתמש ,שנינו יודעים יש הרבה צבועים רק צריך להיות הגון ולהודות בזה.

הפסיכולוגיה שלי אומרת לי שלא באמת מפריע לך ההתחנפות של נתניהו ,וקשה לך להודות בצביעות שלו ואינטרסים האישיים אחרת היית בוחר במילים אחרות.ברוך השם אוצר המילים שלך לא קטן.

הגינות ...כבוד עצמי לא לשכוח

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il