TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    10/01/21 21:26 מאחר שמזכירים כאן הרבה את BYND אז /ו גבריאל
    אני מניח כאן מניה מאותו תחום, פחות מוכרת אבל מעניינת.

רק התחלתי לחקור את החברה לאחרונה. המניה ״הוקמה״ לצורך מיזוג עם ittella אבל החברה קיימת כבר שנים ומציגה צמיחה משמעותית. מייצרת אוכל טבעוני מגידולים עצמאיים שלה, ומוכרת באריזות קפואות.

למה אני מעלה אותה?

בסופ״ש בחנתי קצת את השוק בארה״ב מכל מיני כיוונים. יש רוח חזקה שנושבת בכיוון סקטורים של סחורות וחקלאות. מניות כמו פוטאש (IPI), מוזאיק (MOS), כיל הישראלית (ICL) וכיו״ב מתחילות להרים ראש. אני מניח שצופים עליית מחירים משמעותית מכל מיני טעמים, בכללם בשל עלויות תובלה, שינויי אקלים, צמצום כ״א בשל הסגרים ועוד.

תעודות סל רבות מאששות את שינוי המגמה (אם תרצו ״רוטציה״ בשוק) - תעודות על סויה, תירס, חקלאות, חיטה ועוד. אגב, מגמה דומה בנפט וגז, קנאביס והדפסות תלת ממד (ר׳ למשל תעודת סל PRNT).

סימול המניה הרבלנטית היא TATTOOED CHEF) TTCF, אפשר למצוא את האתר בקלות ולהתרשם מהמוצרים. אם מישהו טעם אי-פעם, אשמח לשמוע רשמים). אני מסתכל על הגרף ואני רואה מה שייתכן כהתכנסות מחיר לקראת מהלך עולה משמעותי.

אני מדגיש שאין כאן המלצה - המניה מובאת מתוך מטרה להרחיב את ארסנל המניות למעקב של כולנו, כאלטרנטיבה אפשרית למגמה השלילית של BYND בשלב זה, ועל רקע הרוטציה שנראית בשוק, כאשר גם ראסל 2000 מתחזק משמעותית.

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il