TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    20/09/19 14:30 שאלה, מה נתן לה 5 מיליון הדולר שהועברו לאלגומייזר? /ו etko inc
    איך הוצאת כל הכסף תרמה למדיגוס חוץ מלהחזיר הלוואות של אלגומייזר שלא הייתה יכולה להחזיר?
    אתה שואל אם היו צריכים לגייס במדיגוס? היה 5 מיליון נוספים ובסך הכל 11 מיליון דולר שיכלו לממן את המצלמות ולהכניס כסף. הריי היו עיסקאות על הנייר שהיו מעבירות אותה לאיזון (לא שאני מאמין יותר מדי שזה יתרחש). עכשיו נתנו 40% לחברת קש בotc חברה עם חוזים חתומים.   מקבלים כלום כי זה שלד שמכניסים לו תוכן מצלמות שאין הצדקה לקיומו. אז או שזה הדרך לקנות עוד שלד על הדרך מכספי המשקיעים או שהוא יצא פראייר.
    עובדה, הגיוס כבר היה ואכלו 90% ועכשיו אקסטרא 50% והשאירו את החברה עם השקעות כושלות וללא הכסף מהגיוס. לי זה נראה מוזר ושהמשקיעים לא ממש מרוצים (50% בשלושה חודשים זה לא נעים). מה שהכי מפריע, למה כפיר לא נותן מכתב עם הסבר למשקיעים מה הוא רוצה. למה הוא עושה את זה. ואיך זה יעביר אותם לאיזון בעתיד.
    מן הצד זה מאוד קל לבקר, כמובן, אם יש מה לבקר. כרגע, כפיר מרוויח והמשקיעים במדיגוס בוכים, פשוט עובדה. אני הזהרתי שיצאו פראיירים אם יאשרו...

אין לראות בנכתב המלצה לבצע כל פעולה וכל העושה על דעתו בלבד !

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il