TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    21/07/19 18:11 אתה מפספס, אני גם היום הייתי חותם על החלפת הנציגים /ו etko inc
    מי שהביא אותנו לאבדון זה הנציגים הקודמים שבמקום לקדם תביעה ענקית לא עשו כלום. בהיעדר אלטרנטיבות הנציגים המציאו משקיע. למעשה זה לא משקיע עם כסף אלא בובה של שפיר. אין למשקיע כסף וזו הבעיה. גם בזמנו היה לי שיחה עם אחד הנציגים ואמרתי לו שזה לא הגיוני ושזה בובות של שפיר. הוא טען אחרת ושיש כסף. בדיעבד לא היה להם אפשרות אחרת רק שהטעות זה החזרה למסחר כי היום אתה יכול לרדת ל10 מיליון שווי ואז נגמר הסרט לחלוטין. בעצם הטענה הכי גדולה זה החזרה למסחר למרות שנהניתי מאוד ממנה. אני הייתי מוכן לשבת עוד שנה ולצאת כשהקידוח והכסף בפנים והכל סגור. היום מתבצעים דברים הזויים כמו העברת אחוזים ללא תמורה כאשר מנסים לעבוד על המשקיעים כאילו משלמים לרומנים. אני מת לטעות. אבל כנראה המצב הולך לכישלון מתוכנן. כשיקחו ממך 80 אחוז מהשדה אתה תראה את שברון קודחת כאן 12 קידוחים במקביל.

אין לראות בנכתב המלצה לבצע כל פעולה וכל העושה על דעתו בלבד !

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il