TLV  |  LDN  |  NY

מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה
פורומים נוספים:
  • מונדיאל 2018
  • בורסה שוק ההון
  • אופציות מעו"ף
  • אנרגיה ונפט
  • בורסות בארה"ב
  • גבעות עולם
  • מניות ביומד
  • הפורום של hrt23
  • פוליטיקה ואקטואליה
  • פורום נדלן
  • שירות האיתותים בת"א
  • בחירות 2015
  • מעוף פלוס
  • ביזטרייד
  • נסיונות
  • הבלוג של NDX - שי עזר
  • ביטוח ופנסיה
  • ניתוח טכני
  • אג"ח וקרנות נאמנות
  • השקעות ונדל"ן
  • פורום ספורט
  • נפגעי שורט-טרייד
  • אקטואליה וכללי
  • אחר
  • חיפוש הודעה בפורומים:

תגובה להודעה זו  חזרה לפורום  הרשמה לאתר כניסה למערכת 
    18/06/07 02:31 קובץ אקסל לחישוב ס"ת של נכס הבסיס /ו roni1 מצורף קובץ xls
    בוקר טוב לכולם,
    לבקשת מספר אנשים - כולל חוב שלי ל"החזק" שביקש את זה כבר מזמן...
    אני מצרף כאן קובץ אקסל לחישוב סטיית התקן של נכס הבסיס,
    (ואם רוצים בהמשך למשוך שערי סגירה של הימים הבאים אז אפשר להוריד כאן)
    הסבר:
    למעשה כל מה שצריך זה את שער הסגירה (או השער הנוכחי של המדד שאותו אפשר להציב כשער סגירה במהלך היום ולחשב את זה בזמן אמיתי ולראות גם איך הסטיות הגלומות באופציות מתנהגות ביחס לסטייה זו),
    צריך בקובץ לכל יום חדש להעתיק כלפי מטה את התאים בעמודות G+H וכך נקבל את השינוי היומי ב-% (או נכון לעכשיו באמצע היום כפי שהסברתי) ובעמודה H את סטיית התקן של הנכס,
    שימו לב שיש שיטות שונות לחשב את זה כשההבדל הוא למעשה כמה ימים כל אחד לוקח בחישוב לתקופה הקצרה ולשנת מסחר, הסבר:
    אנחנו למעשה בודקים סטיית תקן בתקופה האחרונה - אני מחשב לפי 22 יום - ואת זה אנחנו מנרמלים לשנה שלמה (לכן זה נקרא סטיית התקן ההסטורית השנתית), כאשר גם כאן למעשה אפשר להתווכח האם יש בשנת מסחר 240 ימי מסחר (לפי זה אני מחשב) או 250 או קצת יותר,
    ומכאן למעשה נובעים ההבדלים ב"דיעות" של גופים שונים מה סטיית התקן של הנכס בזמן נתון - האפשרות "לשחק" עם שני המספרים הנ"ל,
    גיליתי שהנ"ל נותן לי תוצאות מדוייקות לצורך מסויים שהייתי צריך ובהחלט ייתכן שבעתיד לצורך אחר "אכייל" קצת את המספרים, בכל אופן שמחתי לגלות שיצא לי בדיוק ממוצע בין YK ואמיר 1 המקור בשירשור שבמקרה ראיתי ביניהם בעניין בתפוז בסוף 2006
    אגב, קוריוז קטן: סוגיית החישוב הנ"ל ומספר הימים שצריכים לקחת היתה ההודעה הראשונה שלי והשאלה הראשונה שלי בפורום לפני 7 חודשים, והשאר... הסטוריה... חחח...
    לסיכום, למי שרוצה לשחק עם המספרים: את מס' ימי המסחר בשנה אתם רואים לבד איפה לשנות (איפה שכתוב 240) ואם אתם רוצים לפני נירמול לחשב סטייה לא של 22 ימים אחרונים אלא משהו אחר אז צריך לשנות את מספר התאים G-G הכלולים בנוסחה בעמודה H כך שתכיל את התא בשורה האחרונה ועוד כך וכך שורות קודמות כדי שהסה"כ יהיה כאמור 22 תאים או מספר אחר כפי שאתם רוצים
    בהצלחה (מעכשיו אני אוכל להיות עצלן ושתספרו לי מה הסטייה על הבוקר... אפשר גם להכין לי קפה ועיתון... )
    אגב, הכנסתי את ההודעה שתופיע בהודעות הנבחרות
    לעזרה או פתיחת חשבון - ללחוץ על שמי

במעו"ף כולם נרטבים - החוכמה לא לטבוע
    הנגזרת הראשונה היא תמיד הכי כואבת
    זה שאתה לא פרנואיד לא אומר שהשוק לא ירדוף אחריך
    סיסטמים לא מתים - הם רק מתחלפים...

אין לראות באמור לעיל משום עצה ו/או המלצה לפעילות כלשהי בניירות ערך.
    טוען....

הודעה ראשית   תגובה להודעה   օהודעה ללא תוכן   הודעה חדשה   הודעה שנצפתה   הודעה נעוצה  
    סימון משתמשיםמשתמש מחובר   מנהל   מומחה  מנתח טכני  כותב מוערך  אורח  חדשות טלנירי  
    - מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  08-936-1736  |  info@talniri.co.il