כ-30% מהדירות במגדל השני בפרויקט גו אין נמכרו החברות מציעות לרכישה דירות 5 חדרים עם אפשרות למימון של עד מיליון שקל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוכ-30% מהדירות במגדל השני בפרויקט גו אין נמכרו החברות מציעות לרכישה דירות 5 חדרים עם אפשרות למימון של עד מיליון שקל


מגדל המגורים השני בפרויקט "GO IN"
עדי גייר סמנכ"ל השיווק בחברת עמרם אברהם אומר, כי עד כה שווקו בהצלחה כ – 30% מהדירות במגדל השני, ללא פרסום במכירה שקטה מפה לאוזן
עדי גייר סמנכ"ל השיווק: במגדל זה, נמכרו כ – 30% מהדירות המוצעות למכירה.

חברת הנדל"ן עמרם אברהם וחברת לניב הנדסה, מציעות בימים אלה למעוניינים לרכוש דירת 5 חדרים במגדל המגורים השני בפרויקט "GO IN" מימון של עד מיליון שקל ללא ריבית והצמדה. המדובר בפרויקט הממוקם ברחוב: יפה נוף, בשכונת "דניה" הסמוך לשכונת בית אליעזר בעיר חדרה. זהו פרויקט המשתרע על פני שטח של כ – 4.2 דונם, וכולל בתוכו 2 מגדלי מגורים בני 10 – 12 קומות כל אחד, סך הכל כ - 103 יחידות דיור.

עדי גייר סמנכ"ל השיווק בחברת עמרם אברהם אומר, כי עד כה שווקו בהצלחה כ – 30% מהדירות במגדל השני, ללא פרסום במכירה שקטה מפה לאוזן. הוא מוסיף כי, מבדיקה שנערכה במחלקת השיווק בחברה עולה שהביקוש במכירת דירות אלה עד כה, הינו לדירות 4 חדרים אשר שיטחן הממוצע עומד על כ – 111 מ"ר עם מרפסת בשטח של כ – 12 מ"ר. הדירות נמכרו במחיר ממוצע של כ – 1,420 מיליון שקל.
יחד עם זאת מציעות החברות לחודש הקרוב, לרכוש במגדל זה דירות בנות 5 חדרים בשטח של כ – 130 מ"ר ומרפסת שמש בשטח של כ – 18 מ"ר וחניה פרטית, במחיר של החל מ – 1,490 מיליון שקל עם אפשרות לקבלת מימון של עד מיליון שקל ללא ריבית והצמדה. כמו כן, את דירות 3 חדרים ניתן לרכוש במחיר של החל מ – 1,169 מיליון שקל.

גייר מסביר כי, האזור בו מוקם פרויקט המגורים "GO IN" ממצב את עצמו כאלטרנטיבת מגורים ראויה לזוגות צעירים ולמשפחות צעירות מבוססות על פני שכונת בית אליעזר ושכונת הפארק, זאת על פי נתוני החברה, כי 40% מהזוגות הצעירים שרכשו דירה במגדל המגורים הראשון, ציינו כי הרכישה נובעת מעצם רצונם להישאר בקרבת מגוריהם של ההורים באזור.
עוד אומר גייר, כי באזור המדובר מחירי הדירות במגמת עלייה וכי נרשמה עליית מחירים מתחילת שנת 2016 של כ – 20%.

"יש לציין" – מסביר גייר – "כי באזור האמור הפרויקט מציג סטנדרט מגורים ואיכות חיים גבוהה, כך לדוגמא, יוכלו הרוכשים ליהנות ממפרט טכני איכותי הכולל בין השאר: חשמל "בית חכם" עם פאנל שליטה ובקרה מרכזי, הכנה למערכת מיזוג אויר מרכזית, הכנה לחימום מים בגז, נורות "לד" חסכוניות בשטחים הציבורים, הפרדת פסולת רטובה ויבשה ומתקני איסוף פסולת, מועדון דיירים, חניה פרטית לכל דירה, ועוד".

החברות מדווחות כי, הסתיים שיווק הדירות במגדל המגורים הראשון .

חברת הנדל"ן עמרם אברהם הוקמה בשנת 1994 ע"י אברהם עמרם ובניו כחברה לחומרי בניין. בשנת 2004 הוקמה חברת הבת עמרם אברהם, חברת הנדל"ן אשר עוסקת בפיתוח, ייזום ובנייה למגורים.

חברת עמרם אברהם בונה בטכנולוגיות מהמתקדמות בישראל, לרשות החברה: עובדים, מנהלים ומהנדסים מהטובים בארץ.

חברת הנדל"ן עמרם אברהם פעילה בטווח רחב של תחומי הפיתוח, היזמות והביצוע, מבני מגורים, תעשייה, מסחר ומשרדים.
החברה מתכננת ומקימה כיום אלפי יחידות דיור בערים השונות ברחבי הארץ.

החברה ביצעה ומבצעת פרויקטים בערים השונות דוגמת : אילת, רכסים, קריית גת, גדרה, רמלה, רעננה, פרדס חנה כרכור, חדרה, בנימינה, זיכרון יעקב, קריית מוצקין ראש העין ועוד.
בנוסף בונה ומתכננת החברה למעלה מ- 50 אלף מ"ר של נכסים מניבים הכוללים מבני משרדים, מרכזים מסחריים לתעשייה קלה.

לאחרונה נכנסה החברה לפעילות נרחבת בתחום התחדשות עירונית.
פעילות זו מהווה חיזוק מהותי לתיק הנכסים למגורים שבידיי החברה בכל הקשור לתחום התחדשות העירונית ובכלל זה: תמ"א 38/1 תכנית המתאר הארצית שנועדה לטפל בבניינים שנמצאים בסכנת קריסה בעת רעידת אדמה. ותמ"א 38/2 תכנית המתאר הממשלתית שמאפשרת להרוס בניינים ישנים וותיקים ולבנות במקומם בניינים חדשים שעמידים בפני רעידות אדמה.

חברת הנדל"ן עמרם אברהם רואה ביישום התחדשות עירונית פתח להגדלת היצע הדירות, העצמת השוויון החברתי במדינה והתחדשות מרכזי הערים בה.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il