פרויקט מחיר למשתכן "אופק נופים" בגדרה יצא לדרך - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירופרויקט מחיר למשתכן "אופק נופים" בגדרה יצא לדרך


פרויקט מחיר למשתכן אופק נופים של חברת הנדלן עמרם אברהם ואפי קפיטל - הדמייה
חברת "אופק חופים" שותפות של החברות עמרם אברהם ואפי קפיטל מדווחות: כ – 40% מהדירות שווקו לזוכים בהגרלה בפרויקט זה
המדובר בכ – 244 דירות חדשות המתוכננות להבנות ב – 16 בנינים בני 6 קומות בשילוב שדרת חנויות בוטיק מתחת לבית בשכונה החדשה בדרום מזרח גדרה.
שכונה זו תאופיין בעיקר בבניינים לא גבוהים לצד בנייה צמודת קרקע. סך הכל תכלול כ – 1,350 דירות חדשות, כאשר כ – 721 מהן יהיו דירות במסגרת פרויקט "מחיר למשתכן". כמו כן יבנה פארק מרכזי אשר צפוי לחצות את השכונה ושתי כיכרות מסחריות. אחד היתרונות בשכונה זו שבנייתה ממוקמת בגבולה המונציפלי של גדרה, כך שרוכשי הדירות בה יוכלו ליהנות מהנוף שצפוי להישאר לפרק זמן רב.

עדי גייר סמנכ"ל השיווק של חב' הנדל"ן עמרם אברהם מוסר, כי אם פתיחת השיווק נמכרו
כ – 40% מהדירות במהלך מספר כנסים שערכה החברה לזוכים בהגרלה. ניתן לומר על פי כנסים אלה כי, דירות 5 חדרים ו – 4 חדרים היו המבוקשות ביותר ומחירן הממוצע עמד על כ – 1,000,000 מיליון שקל ל – 4 חדרים בשטח של כ - 100 מ"ר עם מרפסת שמש בשטח של כ – 18 מ"ר וכ – 1,200 מיליון שקל ל – 5 חדרים בשטח של כ - 120 מ"ר עם מרפסת שמש בשטח של כ – 18 מ"ר. גייר מציין עוד,
כי בפרויקט גם דירות 3 חדרים בשטח ממוצע של כ – 80 מ"ר עם מרפסת שמש בשטח ממוצע של
כ – 18 מ"ר, ודירות 2 חדרים בשטח ממוצע של כ – 62 מ"ר ומרפסת, זאת על מנת לאפשר לזוגות צעירים בתחילת דרכם רכישת דירה ראשונה.

הקמתה של גדרה החלה בשנת 1884 כמושבה והיא הוקמה ע"י אנשי ביל"ו. בשנת 1949 הוכרה גדרה כמועצה מקומית. היא ממוקמת באזור השפלה הדרומית וכיום גרים בה כ – 30 אלף תושבים. חשוב לציין שהתפתחותה של המושבה הביא להקמת מספר רב של מוסדות חינוך איכותיים הן יסודיים והן על יסודיים, כמו גם מכללה להשכלה גבוהה. התחבורה בה התפתחה, וכיום ישנו מערך רחב של תחבורה ציבורית כולל תחנת רכבת.
גדרה מוסיפה להתפתח בדרכה שלה, בנוסף למרכזים הרפואיים ובניהם ביה"ח ע"ש הרצפלד, יוקמו עוד שני אתרי מרפא ונופש חדשים אשר בצד המוזיאון כמו גם עסקים מעניינים אשר יעלו אותה על מפת תיירות הפנים. כמו כן א.ת. עתיר ידע מוקם בכניסה הדרומית מערבית של גדרה, לא רחוק מנמל אשדוד ועל עורק תחבורה ארצי המחבר את האזור לכביש 6.
טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il