חברת הנדל"ן עמרם אברהם זכתה במכרז במסגרת "מחיר למשתכן" במושבה פרדס חנה - כרכור לבניית כ – 300 יחידות דיור - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירוחברת הנדל"ן עמרם אברהם זכתה במכרז במסגרת "מחיר למשתכן" במושבה פרדס חנה - כרכור לבניית כ – 300 יחידות דיור


עמרם אברהם
עדי גייר סמנכ"ל השיווק ופיתוח העסקי בחברה: "מחירי המכירה של הדירות ישקפו הנחה של כ – 22% ממחיר הדירות בשוק החופשי באזור"
חברת הנדל"ן עמרם אברהם זכתה במכרז במסגרת "מחיר למשתכן" בשכונת עומרים (הטריז) במושבה פרדס חנה - כרכור, להקמת 200 יחידות דיור ועוד 100 דירות למכירה בשוק החופשי. המדובר ב – 2 מגרשים בשטח ממוצע של כ – 10 דונם למגרש.
החברה תשלם סכום של כ – 56 מיליון שקל הכוללים את הקרקע והפיתוח.

שכונת עומרים ממוקמת בדרום היישוב ומשתרעת על שטח של כ – 235 דונם. בשכונה מבני ציבור וחינוך וכן שטחים ירוקים, מרכז עירוני פתוח ושדרה מרכזית המשלבת ציר תחבורה ראשי וציר הליכה להולכי הרגל.

עדי גייר סמנכ"ל השיווק ופיתוח העסקי של החברה אומר, כי הוא מעריך שדירות בשטח של כ – 84 מ"ר ימכרו במחיר של החל מכ – 750 אלף שקל, דירות בשטח של כ – 109 מ"ר ימכרו במחיר של החל מכ – 970 אלף שקל ודירות בשטח של כ – 119 מ"ר ימכרו במחיר של החל מכ – 1,080 מיליון שקל.
גייר מדגיש כי זוהי הערכה ראשונית, כיוון שעדיין אין תכנון מפורט של הפרויקט במגרשים האמורים, ולכן השטחים ומחירי הדירות עוד עשויים להשתנות בהמשך התהליך.

גייר מציין עוד, כי מחירי המכירה של הדירות ישקפו הנחה של כ – 22% ממחירי הדירות בשוק החופשי באזור המדובר. כמו כן, נקפיד על כללי התכנון והעיצוב שנקבעו, אך יחד עם זאת נשים דגש על רמת בנייה וביצוע טובים זאת על מנת לא לפגוע באמינותה והמקצועיות של החברה כלפי אותם זוגות צעירים שיזכו בהגרלה ויממשו את זכותם ברכישת הדירה. 

חברת הנדל"ן עמרם אברהם הוקמה בשנת 1994 ע"י אברהם עמרם ובניו כחברה לחומרי בניין. בשנת 2002 הוקמה חברת הבת עמרם אברהם, חברת הנדל"ן אשר עוסקת בפיתוח, ייזום ובנייה למגורים. מנכ"ל החברה מאז אלון עמרם (בנו של אברהם ז"ל).

חברת עמרם אברהם בונה בטכנולוגיות מהמתקדמות בישראל, לרשות החברה: עובדים, מנהלים ומהנדסים מהטובים בארץ.
חברת הנדל"ן עמרם אברהם פעילה בטווח רחב של תחומי הפיתוח, היזמות והביצוע, מבני מגורים, תעשייה, מסחר ומשרדים.
החברה מתכננת ומקימה כיום למעלה מ – 9,000 יחידות דיור בערים השונות ברחבי הארץ.

החברה ביצעה ומבצעת פרויקטים בערים השונות דוגמת : אילת, רכסים, קריית גת, גדרה, רעננה, פרדס חנה כרכור, חדרה, בנימינה, זיכרון יעקב, קריית מוצקין ראש העין ועוד.
בנוסף בונה ומתכננת החברה למעלה מ- 50 אלף מ"ר של נכסים מניבים הכוללים מבני משרדים, מרכזים מסחריים לתעשייה קלה.

לאחרונה נכנסה החברה לפעילות נרחבת בתחום התחדשות עירונית.
אלון עמרם בעלים ומנכ"ל חב' עמרם אברהם אומר, כי פעילות זו מהווה חיזוק מהותי לתיק הנכסים למגורים שבידיי החברה בכל הקשור לתחום התחדשות העירונית ובכלל זה: תמ"א 38/1 תכנית המתאר הארצית שנועדה לטפל בבניינים שנמצאים בסכנת קריסה בעת רעידת אדמה. ותמ"א 38/2 תכנית המתאר הממשלתית שמאפשרת להרוס בניינים ישנים וותיקים ולבנות במקומם בניינים חדשים שעמידים בפני רעידות אדמה.

חברת הנדל"ן עמרם אברהם רואה ביישום התחדשות עירונית פתח להגדלת היצע הדירות, העצמת השוויון החברתי במדינה והתחדשות מרכזי הערים בה.
טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il