עדיין הכל פתוח ולא ידוע, רובם עוסקים בניחושים וספקולציות. - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

העמלות שלנו

העמלות שלנו

חדשות

אור ירוק לבניית 3,000 יחידות דיור במתחם האלף בראשון לציון‎

מערכת טלנירי | 5/1, 09:53
בקרוב אלפי בעלי קרקעות פרטיות יוכלו להתחיל ולממש את זכיותיהם במתחם

הותר לפרסום: עו"ד דורון לוי חשוד כי סייע לאחים דיין

מערכת טלנירי | 28/12, 09:14
להציג מצגי שווא ולהתחמק מתשלום מסים בסך של למעלה מ-180 מיליון אירועדיין הכל פתוח ולא ידוע, רובם עוסקים בניחושים וספקולציות.


בתגובה לתוכנית הדיור של כחלון, אלון עמרם בעלים ומנכ"ל של חברת הנדל"ן עמרם אברהם
שר האוצר פרסם את עקרי תכניתו לטיפול במשבר הדיור, בהם הגדלת מס הרכישה ופטור ממס שבח על דירות בירושה, יחד עם צעדי מיסוי נוספים להרחבת היצע הדירות הזמינות, כמו גם צמצום הגדרת דירות בהמתנה
ל – 12 חודשים כדי לשחרר מלאי דירות לשוק ולקדם עסקאות, במקביל יושם הדגש גם על הרחבת תכנית למשתכן והיצע קרקעות מוזל, יוגבר הפריון בענף הבניה, בין השאר ע"י מענקים, הגדלת מספר העובדים באמצעות הכשרה ותוספת עובדים זרים.

אלון עמרם הבעלים והמנכ"ל של חברת הנדל"ן עמרם אברהם – "לתחושתי כוונותיו של השר כחלון טובות והוא אכן יעשה כל שביכולתו לבצע את השינוי לטובת כלל הציבור.
הצעד המשמעותי ביותר שעל המדינה לנקוט הינו שחרור קרקעות מאסיבי לבניה באזורי הביקוש ובאזורי הפריפריה והסרת החסמים שגורמים לסחבת מיותרת לפעמים עד לזמן קבלת היתרי הבניה , הצעדים עליהם הכריז השר כחלון חשובים גם הם אך ההשפעה שלהם על שוק הדיור תהיה כנראה יחסית נמוכה ולא תטפל בהיצע הדירות המוגבל .
נכון לימים אלה, לדעתי יש לשים לב כי ביקושים למגורים התחדשו וביתר שאת, המכירות במשרדי המכירות חזרו לתקנם, אמנם יש לנקוט משנה זהירות בעסקאות רכישה חדשות הן פרטיות והן במכרזי המנהל, אך בשלב זה לדעתי, יש להתנהל כרגיל ולהיות עם "האצבע על הדופק" .


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: יגאל אלון 94, תל-אביב  |  073-250-5855  |  info@talniri.co.il