בעמק הסיליקון הן מתחרות – אבל בישראל הן משתפות פעולה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

בעמק הסיליקון הן מתחרות – אבל בישראל הן משתפות פעולה

6 מרכזי פיתוח של חברות רב לאומיות הפועלות בישראל ישתפו פעולה במשך שבוע ימים בכדי לפתח יוזמות טכנולוגיות חדשניות ביחד.
ה- weekathon, יוזמה ייחודית לישראל,מתקיים זו השנה ה-3, ביוזמת איגוד התעשיות המתקדמות IATI

נציגי 6 מרכזי מו"פ של חברות רב לאומיות מובילות בעולם –
מייקרוסופט, מארוול , דויטשה טלקום, סיטי בנק , קודאק ומוטורולה יתכנסו בשבוע הבא בכדי לשתף פעולה ולבצע ביחד פיתוח מוצרים ,זאת כחלק מה- Weekathon , שמתקיים זו השנה ה- 3 בישראל.
מדובר על יוזמה של פורום מרכזי הפיתוח של החברות רב לאומיות באיגוד התעשיות המתקדמות IATI- ארגון הגג של תעשיית ההיי טק והביומד בישראל.

במהלך שבוע זה, מתכנסים מפתחים ומהנדסים מהחברות השונות לשבוע פיתוח מרוכז, מתוך מטרה לעבוד בצוותים משותפים ולפתח רעיונות חדשניים העשויים גם להוביל לשיתוף פעולה עתידי ביניהם.
כל מרכז פיתוח ישלח 3-5 מתכנתים בכירים, מטובי המוחות בתעשייה, אשר ינותקו לגמרי ממהלך שבוע העבודה הרגיל שלהם ויעבדו בקבוצות על הרעיונות למוצרים השונים. בתום שבוע העבודה, יציגו הקבוצות את הפיתוחים שלהן באירוע חגיגי בהשתתפות ראשי החברות ונציגים של החברות הרב לאומיות מחו"ל.

ה- Weekathon ייערך השנה במרכז המו"פ של מוטורולה בין התאריכים 22-26 למרץ.
ביום האחרון, 26.3 , יציגו הצוותים את הרעיונות שפיתחו באירוע הסיום במכללת אפקה.

ארז צור מנכ"לEMC ויורם יעקבי מנכל מרכז הפיתוח של מיקרוסופט, המשמשים יו"רים משותפים של פורום החברות הרב לאומיות של IATI: "בישראל קיים מצבור נדיר של מעל ל -250 מרכזי פיתוח רב לאומיים, שמרכזים כאן חדשנות ויכולות ברמות הגבוהות ביותר. אנו מאמינים כי קיום של שיתוף פעולה שכזה בין המרכזים יכול להוציא מישראל את הבשורות הבאות בתחום הטכנולוגיה .

לדברי קרין מאיר רובינשטין, מנכ"ל IATI : "הוויקתון משקף את האופן שבו פועלת ההיי טק הבינלאומית הפועלת בישראל - חברות בינלאומיות שבוחרות לשתף ידע ויכולות מתוך אמונה שזו הדרך להפרות את הענף."
טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il