קרן הריט סלע קפיטל רכשה קומות " במגדל הפלטינום" בתל אביב בכ- 31.5 מיליון שקלים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהקרן הריט סלע קפיטל רכשה קומות " במגדל הפלטינום" בתל אביב בכ- 31.5 מיליון שקלים


הנכס מושכר בין השאר לחברת "טק-פליי", בבעלות טדי שגיא
העסקה תמומן על ידי ההון העצמי של החברה

שמואל סלבין יו"ר סלע קפיטל: "לאחר גיוס מוצלח של 85 מיליון שקלים סלע קפיטל ממשיכה במגמת רכישת נכסים שיתרמו להגדלת תשואת הדיבידנד למשקיעים"


קרן הריט סלע קפיטל קונה שתי קומות משרדים (קומה 18 וקומה 17 ) בשטח של כ-1,650 מ"ר וכן 35 חניות ומחסנים בבנין פלטניום בתל אביב וזאת בתמורה לכ-31.5 מיליון שקלים.
מחיר הרכישה משקף מחיר אטרקטיבי של 16,500 ₪ למ"ר בגמר מלא.
שתי הקומות בבניין מושכרות ל"לידר שוקי הון" ולחברת "טק-פליי", בבעלות טדי שגיא , דמי שכירות משקפים תשואה של 7.75% . לשוכרים אופציה להאריך את הסכם השכירות .
בנין הפלטיניום ברחוב הארבעה 21 תל אביב, נחשב לבניין משרדים איכותי ויוקרתי בן 22 קומות משרדים הנמצאים מעל קומה מסחרית.
בכוונת סלע קפיטל לרכוש את הבניין מהונה העצמי אשר נאמד בכ-450 מיליון שקלים. כזכור בינואר השנה השלימה החברה גיוס מוצלח של כ-85 מיליון שקלים מתוכם 66 מיליון שקלים גויסו מגופים מוסדיים.
שמואל סלבין יו"ר סלע קפיטל: "לאחר גיוס הון מניות מוצלח נוסף של 85 מיליון שקלים סלע קפיטל ממשיכה במגמת רכישת נכסים שיתרמו להגדלת תשואת הדיבידנד למשקיעים. בניין פלטיניום הינו נכס איכותי אשר ממוקם במיקום מצוין בתל אביב , והוא מרחיב ומגוון את פורטפוליו הנכסים ההולך וגדל של הקרן. עבור סלע קפיטל מדובר בעסקה אטרקטיבית שכן התשואה על הנכס במימוש האופציה תגדיל את תשואת הדיבידנד ,וכן את שיעור התשואה על ההון. אנו פועלים באופן שוטף על מנת לאתר ולרכוש נכסים איכותיים, בתשואות ראויות ושמחים שמאמצינו נושאים פרי.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il