הרשעה פלילית בגין אי מתן מנוחה שבועית למי שאינו יהודי בזמן המנוחה השבועית הקבוע לפי החוק - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

הרשעה פלילית בגין אי מתן מנוחה שבועית למי שאינו יהודי בזמן המנוחה השבועית הקבוע לפי החוק


בית הדין האזורי לעבודה בחיפה הטיל על חברת סטופ מרקט בע"מ קנס בסך 85,000 ₪ וכן התחייבות על סך 50,000 ₪ בגין עבירות על חוק שעות עבודה ומנוחה
עו"ד סאוסן נאטור – חסון ממשרד התמ"ת במחוז חיפה והצפון, הגישה כתב אישום נגד חברת סטופ מרקט בע"מ, שבבעלותה ובניהולה נמצא סניף הסופר מרקט בצומת יגור הידוע בשם "סטופ מרקט יגור", וזאת בגין העסקת עובדים שאינם יהודים בזמן המנוחה השבועית- בימי הראשון או השישי או השבת בשבוע.

כתב האישום הוגש בעקבות פתיחת חקירה של המחלקה לאכיפת חוקי עבודה במשרד התמ"ת במחוז חיפה והצפון, אשר במסגרתה נגבו עדויות מעשרות עובדי החברה בסניף בצומת יגור, וכן נחקר מנהל החברה מר יוסף משיח.

כב' השופטת דלית גילה מביה"ד האזורי לעבודה בחיפה קיבלה את הסדר הטיעון אליו הגיעו הצדדים והרשיעה את חברת "סטופ מרקט" בכל סעיפי כתב האישום, והשיתה עליה קנס בסך של 85,000 ₪, וכן חייבה אותה לחתום על התחייבות בסך של 50,000 ₪ למשך שנתיים להימנע מביצוע העבירות נשוא כתב האישום.

עו"ד סאוסן נאטור-חסון, הדגישה את החשיבות באכיפה הפלילית של אי מתן מנוחה שבועית לעובדים שאינם יהודים.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il