באטמ זכתה בחוזה סייבר נוסף מגורם ממשלתי-ביטחוני בסך 4 מיליון דולר - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהבאטמ זכתה בחוזה סייבר נוסף מגורם ממשלתי-ביטחוני בסך 4 מיליון דולר


חברת באטמ
הזמנה נוספת זו, תסופק במחצית השנייה של שנת 2020
חברת באטמ, (ת"א: BVC; לונדון: BVC) חברת טכנולוגיה המתמקדת בפיתוח, ייצור ושיווק מערכות תקשורת וסייבר מתקדמות וציוד רפואי לבדיקות מעבדה, הודיעה כי זכתה בחוזה בסך 4 מיליון דולר לאבטחת סייבר מלקוח ממשלתי-ביטחוני ותיק. הזמנה נוספת זו, תסופק במחצית השנייה של שנת 2020.

ההזמנה כוללת משלוח נוסף של מוצרי אבטחת סייבר הכוללים חומרה ותוכנה, כאשר הלקוח מבקש להרחיב את פתרון הקבוצה עבור רשתות תקשורת נוספות. לאור הזמנה זו, ההכנסות הכוללות של הקבוצה לפתרון סייבר זה מהלקוח תעבורנה רף של למעלה מ-18 מיליון דולר.

ד"ר צבי מרום, מנכ"ל באטמ: "אנחנו שמחים על קבלת הזמנה נוספת מלקוח ממשלתי-ביטחוני זה. ההזמנות החוזרות מעידות על שביעות הרצון הלקוח ממוצרי אבטחת הסייבר שלנו ומציגות את תועלות הפתרונות שאנחנו מספקים.

"אנחנו מאמינים שישנם יתרונות ייחודיים למערכות האבטחה שלנו ומצפים להמשיך ולהרחיב את בסיס הלקוחות שלנו עם היצע שירותי אבטחת הסייבר."טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS

כתבות נוספות

- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il