רדוור – משקיעה בצמיחה עתידית - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהרדוור – משקיעה בצמיחה עתידית


אופנהיימר
סקירת תוצאות הרבעון הרביעי 2019, שמירה על המלצת Outperform עם מחיר יעד של 30$
חברת רדוור (RDWR) פרסמה דוחות בהתאם לצפי וסיפקה תחזית נמוכה מהצפוי, כאשר חוזקה במגזר הארגוני ובאזורי אמריקה ואסיה התקזזה כנגד חולשה במגזר הטלקום ובאירופה. התחזית לצמיחה מתונה, לצד צפי לגידול בהוצאות, עלולה להעיק על מניית RDWR, אם כי קופת מזומנים גדולה ותכנית רכישת מניות עצמית אמורה לספק תמיכה למניה. אנו ממתינים לבשורות מכנס המשקיעים של רדוור שייערך בשבוע הבא בניו יורק. בכנס זה אמורה החברה לסמן את מנועי הצמיחה העתידיים. אנו משמרים את המלצת Outperform עם מחיר יעד של 30$.

ברבעון הרביעי 2019 הציגה רדוור הכנסות של 67.4 מיליון דולר, צמיחה שנתית של 6%, זהה לקונצנזוס, עם רווח נקי של 0.23$ למניה, סנט אחד נמוך מהצפי. שיעורי הרווח הגולמי והתפעולי הציגו ירידה רבעונית של 34 נ"ב ו-41 נ"ב בהתאמה, עקב גידול בהוצאות. החברה ייצרה תזרים מזומנים של כ-4 מיליון דולר וסיימה את שנת 2019 עם קופת מזומנים נטו של 428 מיליון דולר, כ-8.9$ למניה, כשליש משווי השוק שלה.

חלוקה הגיאוגרפית - הכנסות מאמריקה הציגו התאוששות מהרבעון הקודם, עם צמיחה שנתית של 7%, ואילו הכנסות מאסיה רשמו צמיחה שנתית חזקה במיוחד של 32%. המגזר הארגוני הציג צמיחה נאה של 13%, כאשר ההכנסות הנדחות צמחו בשיעור רבעוני של כ 12% ושנתי של כ 15%. החברה ציינה התקדמות בפעילותה מול סיסקו, שהובילה לחתימת עסקה גדולה, והודיעה על עסקה גדולה נוספת בתחומי DDoS ו-WAF. בצד השלילי, הכנסות ממגזר הטלקום רשמו ירידה שנתית של 9%, על רקע חולשה באזורי EMEA (ירידה שנתית של 11%), בעיקר בבריטניה ובגרמניה.

בתחזית לרבעון הבא צופה הנהלת רדוור הכנסות של 62-64 מיליון דולר עם רווח של 0.14$-0.16$ למניה, נמוך מתחזיתנו של 64.7 מיליון דולר ו-0.18$ למניה, זאת על אף ההתקדמות בפעילות מול סיסקו. החברה ציינה סביבת מאקרו חלשה, כולל חוסר ודאות בנוגע לפעילות בסין, וממשיכה להגדיל את השקעותיה בתחומי צמיחה חדשים, עם השפעה שלילית על רווחיותה בשנת 2020. אנו צופים חולשה במניית RDWR, אך מעריכים כי קופת מזומניה הגדולה ותכנית רכישת מניות עצמית בסך של 15 מיליון דולר יספקו תמיכה למניה, ובכך משמרים את המלצת Outperform עם מחיר יעד של 30$, בהתבסס על מכפיל 3.6 לתחזית הכנסות 2021, פרמיה לממוצע של החברות המתחרות.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il