בית ההשקעות אקסלנס מתרחב - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהבית ההשקעות אקסלנס מתרחב


אקסלנס
חתם על הסכם לרכישת חברת קרנות הנאמנות וחברת התיקים של אלומות

היקף הנכסים הנרכש - 5 מיליארד שקל תמורת 30-40 מיליון שקל.
לאחר הרכישה בית ההשקעות אקסלנס ינהל נכסים בהיקף של כ – 56 מיליארד שקל

חנה הולנדר, מנכ"לית אקסלנס: " רכישת הנכסים הינה פועל יוצא של אסטרטגיית הצמיחה של בית ההשקעות להרחבת פעילותו בתחום ניהול הכסף באמצעות גידול אורגני בנכסים והמשך צמיחה באמצעות מיזוגים ורכישות."

בית ההשקעות אקסלנס , בניהולה של חנה הולנדר, מתרחב: החברה חתמה היום על הסכם לרכישת חברת קרנות הנאמנות וחברת ניהול תיקים של בית ההשקעות אלומות. סך הנכסים המנוהלים הנרכשים - 5 מיליארד שקל.


לאחר השלמת הרכישה, החברות הנרכשות יקלטו לתוך החברות הקיימות בחברת אקסלנס (קרנות – קסם , ואקסלנס תיקים) תוך ניצול היתרונות לגודל, לניהול ההשקעות, לשיווק ולשירות הלקוחות באקסלנס.

חברת הקרנות של אלומות מנהלת כ 4 מיליארד ₪ מתוכם 1.5 מיליארד ₪ מנוהלים בהוסטינג ו- 2.5 מיליארד שקל בניהול ישיר. חברת ניהול התיקים של אלומות מנהלת נכס בהיקף של כ- 1 מיליארד שקל.
בית ההשקעות אקסלנס מנהל כיום נכסים בהיקף של כ 51.4 מיליארד שקל , וחברת הפניקס מנהלת נכסים בהיקף של כ 200 מיליארד שקל.

חנה הולנדר, מנכ"לית אקסלנס: " רכישת הנכסים הינה פועל יוצא של אסטרטגיית הצמיחה של בית ההשקעות להרחבת פעילותו בתחום ניהול הכסף באמצעות גידול אורגני בנכסים והמשך צמיחה באמצעות מיזוגים ורכישות. אקסלנס תמשיך להעניק לכלל לקוחות בית ההשקעות מעטפת שירותים רחבה ומקצועית".

אבנר חדד, מנכ"ל קסם: "קסם נכנסה לענף הקרנות המנוהלות לפני כשנתיים כדי להיות שחקן מוביל ומשמעותי בסגמנט לא רק בגודל הנכס המנוהל אלא גם בהובלתם של ערכי השקיפות, הפשטות, והמקצוענות שענף הקרנות זקוק להם, וזאת כפי שהנחילה קסם לענף המדדים ולשוק ההון בכלל מיום היווסדה. אנו מאמינים שרכישתה של אלומות ניהול קרנות תקדם את שתי המטרות שקסם שמה לעצמה: הן להיות שחקן מוביל והן לקדם את הערכים שאנחנו מאמינים בהם.״

קסם קרנות סל, מבית אקסלנס, מדורגת במקום ה-3 בתעשייה בהיקף הנכסים , ומנהלת בקרנות 42 מיליארד שקל. בשנת 2019 קסם קרנות גייסה 2.6 מיליארד שקל
השלמת העסקה כפופה לאישורים רגולטוריים.

טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il