אנומלי מדגימה פתרונות אבטחת סייבר מופעלי בינה ב-CIO 100 מזרח אפריקה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהאנומלי מדגימה פתרונות אבטחת סייבר מופעלי בינה ב-CIO 100 מזרח אפריקה


anomali
בקרו את אנומלי בביתנים 1 ו-2 כדי ללמוד איך לבצע אוטומציה של פעילויות בינת איומים; השתתפו במצגת "החזון ל-2020: בינת איומים, צייד ואוטומציה" כדי ללמוד איך אנומלי מביאה לקבלת החלטות אבטחה יעילות

אנומלי, מובילה בפתרונות אבטחת סייבר מופעלי בינה, מדגימה את הפלטפורמה Anomali Altitude באירוע "CIO 100 Symposium and Awards" באתר הנופש לייק נאיבאשה (LNR). הפלטפורמה Anomali Altitude מספקת את Anomali Lens, Anomali ThreatStream ו-Anomali Match. חבילת המוצרים המשולבת מאפשרת ללקוחות אוטומציה של איסוף, זיהוי, ניתוח ותגובה לאיומים חיצוניים ופנימיים בעדיפות גבוהה. למידע נוסף, בקרו את אנומלי בביתנים 1 ו-2. ב-21 בנובמבר בשעה 15:00 ניאל מקלאוד, מנהל, ארכיטקטורת פתרונות אירופה, המזרח התיכון ואפריקה, יציג את "החזון ל-2020: בינת איומים, צייד ואוטומציה". המושב הזה ידגים איך אנומלי עוזרת ללקוחות להפוך בינת איומים למידע שאפשר לפעול לפיו כדי להביא לקבלת החלטות אבטחה יעילות שמפחיתות סיכונים.

אודות Anomali Lens™

הטכנולוגיה הראשונה מסוגה מאפשרת לכל אחד, מאנשי התפעול של האבטחה ועד לחברי מועצת המנהלים, לדעת אוטומטית ומיידית אם הארגונים שלהם מותקפים, מיהם היריבים ואם ההתקפות הצליחו. עם התשובות לשאלות האבטחה החשובות האלה, המשתמשים יכולים לקבל החלטות יעילות איך להגיב.

בלחיצה אחת, Anomali Lens סורק תוכן מבוסס אינטרנט, מגלה ומדגיש את כל האיומים שזוהו בתוכו, מספק פרטים שקל להבין על האיומים ואומר למשתמשים אם איומים כלשהם כבר נמצאים ברשתות שלהם. Anomali Lens סורק תוכן אינטרנט שכולל חדשות, בלוגים, מחקר, בולטינים, יומני SIEM, יומני אבטחה אחרים, דוחות IR, טוויטר ורשתות חברתיות אחרות.

בולטינים אוטומטיים על איומים שנוצרים על ידי Anomali Lens מתווספים ל-Anomali ThreatStream. אחר כך אפשר לשתף אותם בין ארגונים, חוגים מהימנים ו-ISACs. אפשר לשלב את הבולטינים ישירות באמצעי בקרה כדי לבצע מיידית חסימה, גילוי והפחתה.

Anomali Lens נתמך על ידי עיבוד שפות טבעיות (NLP) מתקדם וגילוי מודע להקשר. כיום הוא מותקן כתוסף לדפדפן ובקרוב יהיה זמין למכשירים ניידים.

Anomali Match™

Anomali Match משלב בינת איומי סייבר, נתוני MISP, OSINT, יומני SIEM, כלי הערכת פגיעויות ומקורות אחרים של ביג דאטה כדי להתאים מיליארדי IOCs ואיומים מול כאלה שנמצאים ברשתות של הלקוחות. על ידי הספקת ניתוח אוטומטי רטרוספקטיבי על תקופות ארוכות, המשתמשים מגלים איומים וסיכונים שנמצאים זמן קצר וארוך. Anomali Match


 מחליף את Anomali Enterprise וכולל את כל היכולות שהיו לפתרון הזה. כמה מהפונקציות והיתרונות החדשים:
למידת מכונה משופרת של DGA - יכולות חדשות של למידה עמוקה מאפשרות דיוק של 90 אחוז פלוס בגילוי אלגוריתמים ליצירת דומיינים (DGA).
תמיכת בביג דאטה באמצעות Elasticsearch - השילוב מספק ניתוח רטרוספקטיבי של כמויות גדולות של נתוני איומים שנה ויותר אחורה.
הדשבורד של Anomali Match - ייצוגים חזותיים חדשים ממטבים את השימוש בהזנות איומים מרובות.
Anomali Match עצמאי - יבוא אוטומטי ישיר של נתונים מ-MISP ומקורות אחרים משפר את מתן הציונים וההעשרה של האיומים.
Anomali Lens - השילוב מספק אישור מיידי לגבי מתי איומים נמצאים ברשתות.

Anomali ThreatStreamⓇ

פלטפורמת בינת האיומים (TIP) שלנו משלבת נתוני איומים מהמגוון הרחב ביותר של הזנות כדי ליצור בינת איומים שאפשר לפעול לפיה. Anomali ThreatStream היא הבסיס לשכבת הפ'רימיום (freemium) החדשה שנוספה תוכנית השותפים המועדפים של אנומלי. שישה שותפים מספקים עכשיו הזנות חינם: Flashpoint, ReversingLabs, DomainTools, Farsight, Intel471 ו-Sixgill.


למידע נוסף על הפלטפורמה החדשה של אנומלי, בקרו בבקשה באתר https://www.anomali.com/, טוויטר: https://twitter.com/Anomali, לינקדאין: https://www.linkedin.com/company/anomali/ בלוג: https://www.anomali.com/blog

אודות אנומלי

AnomaliⓇ מספקת פתרונות אבטחת סייבר מופעלי בינה. הפתרונות של הפלטפורמה Anomali AltitudeTM כוללים את Anomali ThreatStreamⓇ, Anomali MatchTM ו-Anomali LensTM. עסקים פרטיים וארגונים ציבוריים משתמשים באנומלי כדי להשתמש בנתוני, מידע ובינת איומים כדי לקבל החלטות יעילות באבטחת סייבר שמחזקות הגנות ומפחיתות סיכונים. תוכנית השותפים של אנומלי מספקת גישה להזנות איומים מכל שכבות הרשת ומאפשרת שילוב חלק לתוך טכנולוגיות מובילות של תשתיות אבטחה. צוות מחקר האיומים של אנומלי מספק בינת איומים שאפשר לפעול לפיה שעוזרת ללקוחות, שותפים וקהילת האבטחה הרחבה לגלות ולהפחית את האיומים הכי רציניים על הארגונים שלהם. הלקוחות של אנומלי כוללים יותר מ-350 ארגונים גלובליים, רבות מחברות ה-Global 2000 ו-Fortune 500 וארגונים ממשלתיים וביטחוניים גדולים ברחבי העולם. אנומלי הוקמה ב-2013 והיא נתמכת על ידי חברות הון סיכון מובילות כולל GV, Paladin Capital Group, Institutional Venture Partners ו-General Catalyst. למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר www.anomali.com.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il