טוגדר פארמה וקנא-טק (קנאביס מעבדות) חתמו על עסקה בהיקף של לפחות 192.5 מיליון שקל - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהטוגדר פארמה וקנא-טק (קנאביס מעבדות) חתמו על עסקה בהיקף של לפחות 192.5 מיליון שקל


ניסים ברכה-מנכל טוגדר קרדיט צלם-מתן נעים
טוגדר תגדל קנאביס רפואי באשקלון עבור חברת קנא-טק בהיקף של לפחות 5 טון בשנה, ל-5 שנים, תמורת 5.5 שקל לגרם

היקף העסקה מוערך ב-137.5 מליון שקל ל-5 שנים
בנוסף תספק טוגדר לקנא-טק שירותי אריזה במפעל שתקים תמורת 10 מיליון שקל לשנה, ל-5 שנים
בנוסף קנא-טק תעביר תשלום חד פעמי לטוגדר בסך 5 מיליון שקל

אשקלון, 13 בנובמבר 2019 – טוגדר (ת"א: טגדר), המתמחה בגידול וייצור מוצרי קנאביס רפואי, מדווחת על עסקה משמעותית בשוק הישראלי. החברה וקנא-טק (Canna-Tech) חתמו על עסקה בהיקף של לפחות 192.5 מיליון שקל, במסגרתה טוגדר פארמה תגדל עבור קנא-טק תוצרת קנאביס רפואי בחווה באשקלון בהיקף של לפחות 5 טון בשנה, למשך 5 שנים תמורת 5.5 שקל לגרם, או בסה"כ 27.5 מיליון שקל לשנה ו-137.5 מיליון שקל על פני התקופה.


בנוסף, טוגדר פארמה תספק לקנא-טק שירותי אריזה, במפעל שתקים, תמורת סך של 10 מיליון שקל לשנה, לתקופה של 5 שנים, וסה"כ 50 מיליון שקל על פני התקופה. כמו כן, תעביר קנא-טק תשלום של 5 מיליון שקלים תוך 3 ימים ממועד חתימת ההסכם.


יוחנן דנינו, יו"ר טוגדר פארמה: "מדובר בעסקה משמעותית, פורצת דרך בשוק המקומי, המקדימה את התכנית העסקית שלנו ומשקפת רק מקצת מפוטנציאל ההכנסות והצמיחה של טוגדר פארמה בארץ ובעולם.״


ניסים ברכה, מנכ"ל טוגדר: "ההסכם עם קנא-טק מהווה מימוש האסטרטגיה שלנו ליצירת הכנסות בהיקפים גבוהים. את קנא-טק מובילים אנשי עסקים מצויינים, בעלי ניסיון עסקי רב בישראל ובחו"ל, ואנו ערוכים למימוש מיידי של ההסכם בחווה באשקלון לצורך אספקת קנאביס איכותי, על פי האסדרה החדשה, בתקינה הגבוהה ביותר".


שמואל קפואנו, בעלי קנא-טק: "אנו שמחים על החבירה לטוגדר במטרה להביא בשורה חדשה לשוק הקנאביס הישראלי והעולמי. אנו פועלים על פי תכנון רב שנתי, מפורט ומדוקדק ומצאנו עם בעלי טוגדר שפה משותפת, יחס אישי וחיבור מיידי כך שנוכל לממש את החזון שלנו ולהביא שינוי ומזור אמיתי לציבור המטופלים".


הנהלת קנא-טק, דניאל מחלוף ונצח ישראל, מנהל תפעול ומנכ"ל החברה בהתאמה, מסרו: "אנו מאמינים כי זו העת לעשייה מרובה ושיח מועט ובעזרת השם נביא במהרה למטופלים מוצרי קנאביס רפואי ברמה גבוהה ואיכותית."


את העסקה יזמה, הובילה וליוותה עו"ד חגית ויינשטוק, מומחית לרגולציה בינלאומית של קנאביס, ממשרד ויינשטוק זהבי וליווה עו״ד ניר זהר ממשרד פרל כהן צדק לצר ברץ.

אודות טוגדר וגלובוס
חברת טוגדר (ת"א: טגדר) פועלת בתחום הקנאביס הרפואי באמצעות חברת-הבת גלובוס פארמה, שמפעילה תשתית חקלאית וטכנולוגית מתקדמת לגידול בהיקף של 20,000 מ"ר בישראל, וכן ייצור ושיווק תוצרת קנאביס רפואי בישראל ומחוצה לה. החברה היא בעלת הסכמי שיווק והפצה עם חברות מובילות בתחום הקנאביס הרפואי בגרמניה וקנדה, בהיקף כולל של כ-80 טונות תוצרת בשנה. לטוגדר פארמה צוות מומחים בגידול קנאביס עם ידע וניסיון של מעל ל-20 שנה בגידול מעשי של קנאביס, והחברה נמצאת בתהליך מתקדם לקבלת אישור שיווק בגרמניה ובשוק האירופאי כולו, כולל הגשת בקשה לקבלת היתר אירופאי לייצוא מוצרי קנאביס רפואי ולקבלת רישיון להפצתם ברחבי אירופה. https://together-pharma.comטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il