בדרום מברכים על צו 80 הקילומטרים של השר בנט - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהבדרום מברכים על צו 80 הקילומטרים של השר בנט


ניר זמיר, קרדיט צילום: אדיר בנסטי
"צעד ראשון להסדרת הנושא, שינוי מגמה מבורך"

ראש המועצה האזורית בני שמעון, ניר זמיר: "אני מברך על ההחלטה של שר הביטחון להכריז על מצב חירום מיוחד בעורף בטווח של עד 80 ק"מ מהרצועה. מדובר על נושא כואב שאנחנו מנסים לקדם לאורך זמן רב, זה מאפשר לתושבי הדרום לעבור את הימים המתוחים האלה עם כמה דאגות פחות, אך מדובר פה על צעד ראשון בדרך להסדרת הנושא.


היישובים הנמצאים ב"עוטף של העוטף" סובלים מקיפוח רב שנים מהמדינה, החל מחוסר במיגון ראוי ועד לאי מתן מענה כלכלי בצורת פיצוי, לאחר צוק איתן העסקים המקומיים לא קיבלו פיצויים על ההפסדים הקשים שלהם וההתנהלות הותירה תושבים בדרום חסרי אונים אל מול ביורוקרטיה.


אני מברך על מגמת שינוי בנושא זה ועוד ביום הראשון ללחימה. זה ממלא תקווה לראות התייחסות משמעותית שכזו גם ליישובים שעוטפים את עוטף עזה וסובלים מהרגע הראשון של כל מתיחות בטחונית בעזה ועד הרגע האחרון, אך זו רק ההתחלה ויש עוד עבודת מטה רבה על מנת לייצר התייחסות ביטחונית ראויה לאזור. נמשיך לפעול יחד עם הרשויות וכל הגופים הרלוונטיים למען תושבנו ולמען החזרת שגרת חייהם הנורמלית. עם רגיעת המצב הביטחוני, נשמח לקיים בפגישה של ראשי הרשויות בדרום עם שר הביטחון הנכנס וצוות משרדו על מנת לקדם נושא חשוב זה"טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il