בהראל פועלים להמשך פיתוח תחום הנדלן והאשראי החוץ בנקאי: - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

בהראל פועלים להמשך פיתוח תחום הנדלן והאשראי החוץ בנקאי:


איציק טאוויל, קבוצת הראל ביטוח ופיננסים. צילום: מיה כרמי-דרור
איציק טאוויל יתמנה למנהל אגף הנדל"ן בחטיבת ההשקעות של הראל בנוסף לתפקידו כמנהל אגף האשראי הלא סחיר
בהראל פועלים להמשך פיתוח תחום הנדלן והאשראי החוץ בנקאי ובמסגרת זו הוחלט למנות את מר איציק טאוויל למנהל אגף הנדל"ן בנוסף לתפקידו כמנהל אגף האשראי הלא סחיר בחטיבת ההשקעות של הראל.

איציק טאוויל , שמשמש מזה 10 שנים כמנהל אגף האשראי הלא סחיר בהראל , שהיקף פעילותו נאמד בכ 35 מיליארד ₪, יתמנה גם למנהל אגף השקעות הנדל"ן, שהיקף פעילותו נאמד בכ 15 מיליארד ₪, וזאת לאחר שרון קובלסקי ביקש לסיים את תפקידו כמנהל אגף השקעות הנדל"ן ובכוונתו להקים קרן השקעות פרטית בתחום הנדל״ן . רון הצטרף להראל בשנת 2011 בתפקיד יועץ משפטי של חטיבת ההשקעות ובשנת 2014 החל בתפקידו כמנהל מחלקת השקעות הנדל"ן, ובהמשך נהל את אגף הנדל"ן בהצלחה מרובה.

איציק, יחד עם 9 מנהלי המחלקות באגפים ( 6 מנהלי מחלקות באשראי ו 3 מנהלי מחלקות בנדל"ן) , ימשיכו להעמיק ולפתח את השקעות הקבוצה בשני אפיקים מרכזיים של ההשקעות הלא סחירות במוצרי החסכון ארוך הטווח שבניהול הראל.

הנהלת הראל הודתה לרון קובלסקי על תרומתו לפיתוח פעילות הנדלן של הראל שנמנית על הגופים המובילים במשק הישראלי, ואיחלה לאיציק טאוויל בהצלחה בהשגת מטרות החטיבה.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il