המדד המשולב לחודש יולי 2019 עלה ב-0.2% - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

המדד המשולב לחודש יולי 2019 עלה ב-0.2%


בנק ישראל
הפעילות מתרחבת מתחילת השנה סביב הקצב ארוך הטווח * התנודה בנתוני המדד המשולב בין הרביע הראשון לשני משקפת את התנודה בנתוני החשבונאות הלאומית

המדד המשולב למצב המשק לחודש יולי עלה ב-0.19%. קצב גידולו של המדד משקף מתחילת השנה צמיחה בקצב ארוך הטווח, ואילו התנודה בנתוני המדד המשולב בין הרביע הראשון לשני משקפת את התנודה בנתוני החשבונאות הלאומית במהלך אותה תקופה שהשפיעה על מרכיב המגמה של המדד.


התנודה בנתוני החשבונאות הלאומית נבעה מהשינוי בכללי המיסוי הירוק, שינוי שהוביל להקדמת רכישות כלי-רכב לרבעון הראשון על חשבון הרבעון השני. המדד המשולב לחודש יולי הושפע לטובה מעלייה ביצוא הסחורות ובשיעור המשרות הפנויות ביולי, ומעלייה במדדי הפדיון של המסחר הקמעונאי ושל השירותים ביוני.


מנגד, מיתנו את קצב עלייתו של המדד המשולב ירידה ביבוא מוצרי הצריכה וביבוא התשומות ביולי, וכן ירידה במדד הייצור התעשייתי ביוני. המדד המשולב לחודשים הקודמים עודכן מעט כלפי מטה בגלל נתון הצמיחה שפורסם לרביע השני , שמבטא כאמור במידה רבה את התנודה ברכישות כלי רכבטלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il