פרנקלין טמפלטון - עקום התשואה ההפוך לא מנבא מיתון ולא מצדיק את ההיסטריה בשווקים - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

פרנקלין טמפלטון - עקום התשואה ההפוך לא מנבא מיתון ולא מצדיק את ההיסטריה בשווקים


פרנקלין טמפלטון
ד"ר סונאל דסאיי, ראש תחום השקעות באג"ח בבית ההשקעות פרנקלין טמפלטון, מנתחת את ההיסטריה בשווקים לאור עקום התשואה ההפוך, וטוענת שאין להתייחס אליו בתור איתות למיתון מתקרב
ד"ר סונאל דסאיי, ראש תחום השקעות באג"ח בבית ההשקעות פרנקלין טמפלטון, מנתחת את ההיסטריה בשווקים לאור עקום התשואה ההפוך, וטוענת שאין להתייחס אליו בתור איתות למיתון מתקרב.

לדבריה, הבנקים המרכזיים, שמשחקים תפקיד משמעותי בשווקי האג"ח הממשלתיים, מזמינים את המשקיעים להתעלם מנתונים כלכליים ריאליים ולהמר בעיקר על תשואות נמוכות יותר. לטענת דסאיי, אפיקי ההשקעה באג"ח מהמרים על הפד, והפד פשוט עשה תפנית יונית - תוך התעלמות מהנתונים הכלכליים.

לפיכך, הימור כזה על הפד לא נותן שום אינדיקציה לאן הולך המשק ולעקום התשואה של האוצר אין כל ערך כמנבא מיתון. זהו רק חיזוי טוב של יוניות זמנית של הפד וסימן של קצת פאניקה בשווקים. נראה כי השווקים והפד מאכילים זה את זה בפחדים ומתעלמים לחלוטין ממה שקורה בפועל בכלכלה הריאלית.


טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il