הצפת ערך לתנופורט - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

הצפת ערך לתנופורט


כידן דהרי וירון אדיב. צילום - ישראל הדרי
קיבלה מהמועצה האזורית "לב השרון" אישור למתן היתר לשימוש חורג לתקופה של 5 שנים בנכס הסמוך לתל מונד

החברה מעריכה, כי שווי הנכס צפוי לעלות באופן משמעותי עם קבלת ההיתר, וכי היא צפויה לרשום רווח של כ-10 מיליון שקל בגין שערוכו


במהלך יולי 2019 דיווחה תנופורט כי קיבלה את אישור הוועדה המקומית לתכנון ובניה של המועצה האזורית גזר למתן היתר, לתקופה של 3 שנים, לשימוש למסחר ב"מתחם בילו" שבבעלותה

כידן דהרי, מנכ"ל תנופורט: "אנו שמחים ומודים על החלטת המועצה לאפשר את שימושו של הנכס למטרת אחסנה ומלאכה. קבלת ההיתר מהווה מהלך של השבחה מהותי לנכס מהותי זה של תנופורט, ואנו צופים לו עתה עליית שווי משמעותית. במקביל, אנו ממשיכים לפעול, הן להשבחת נכסים נוספים והן לאיתור הזדמנויות רכישה של נכסים נוספים על ידי החברה".


חברת הנדל"ן תנופורט מדווחת על הצפת ערך משמעותית, לפיה קיבלה את אישורה של הוועדה המקומית לתכנון ובניה של המועצה האזורית "לב השרון" למתן היתר לשימוש חורג למטרת אחסנה ומלאכה לנכס מהותי שבבעלותה הסמוך לתל מונד. ההיתר ניתן לתקופה של 5 שנים, כאשר ההיתר ניתן בכפוף לעמידה בדרישות להיתר שנקבעו בהחלטת הוועדה.


תנופורט מעריכה, כי בעקבות קבלת האישור למתן ההיתר לשימוש החורג כאמור, השווי של הנכס צפוי לעלות באופן משמעותי, בשיעור של כ-30%-35% משווי הנכס, כאשר שוויו ההוגן נכון ליום 31.3.19 עמד על כ-31 מיליון שקל. כתוצאה מכך, מעריכה החברה כי תרשום במהלך הדוחות הכספיים ליום 30.6.19 רווח של כ-10 מיליון שקל בגין שערוך הנכס. רווחי השערוך נובעים בעיקר מקבלת האישור לשימוש החורג בנכס, שינוי בשיעורי ההיוון ושינוי בדמי השכירות הראויים בנכס בתקופת השימוש החורג ולאחריה.


דיווח זה מצטרף להיתר נוסף לו זכתה החברה, מיום 22 ביולי 2019 – עם קבלת אישור הוועדה המקומית לתכנון ובניה של המועצה האזורית גזר למתן היתר לשימוש למסחר ב"מתחם בילו" שבבעלותה. ההיתר ניתן לתקופה של 3 שנים, וזאת, בין היתר, לאור הכללתו של הנכס בתכנית הכוללנית של המועצה כאזור המיועד לפיתוח מסחר ותעסוקה.

חברת תנופורט פועלת בתחומים של השכרת נדל"ן מניב ומתן שירותי אחסון וקירור וכן בבעלותה תחנות דלק. החברה מחזיקה ב-15 נכסים מניבים בשטח כולל של כ-152,000 מ"ר בנויים, המשמשים למסחר, לוגיסטיקה, משרדים, תעשיה ושירותי אחסנה בקירור. בנוסף, מחזיקה החברה בבניין משרדים ברחוב קרליבך בת"א וקרקע באזור התעשייה החדש בבית ליד . מנכ"ל החברה הינו כידן דהרי.


בין הנכסים הבולטים של החברה: קניון B-Mall עד הלום, MALL כינרת בצומת צמח ,מרכז הקניות B-Mall בצומת בילו, B-Mall בית יהושע ובית קירור גדול בנתיבות אותו מפעילה החברה. כל נכסי הנדל"ן מוחזקים במישרין ע"י החברה, למעט הנכס בצומת צמח, ששיעור האחזקה של החברה בו עומד על 50%.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il