אפי נכסים חתמה על הסכם לרכישת ארבעה מבני משרדים מניבים ברומניה - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסהאפי נכסים חתמה על הסכם לרכישת ארבעה מבני משרדים מניבים ברומניה


אבי ברזילי צילום אירנה קוסטינסקי
ההתקשרות בהסכם המחייב כפופה להתקיימותם של מספר תנאים מתלים משמעותיים מקובלים

אפי נכסים הודיעה היום (יום שלישי 16 ביולי 2019) כי חתמה על הסכם לא מחייב לרכישה, יחידה עם שותפים, של מלוא הבעלות בארבעה פרויקטים של מבני משרדים מסוג A ברומניה, בשטח בנוי כולל של כ-170 אלפי מ"ר אשר ממוקמים ברובם בבוקרשט, רומניה.


שווי הנכסים לצורך חישוב התמורה נקבע על כ- 310 מיליון אירו, כפוף להתאמות.


בהתאם למכתב הכוונות, לאפי אירופה תקופה של שמונה שבועות לצורך עריכת בדיקת נאותות לנכסים כאשר אחריה תהיה רשאית להגיש הצעה עדכנית ביחס לתנאי העסקה. בכפוף להסכמות בין הצדדים ביחס לתנאים הסופיים של העסקה, הצדדים יחתמו על הסכם סופי ומחייב עד ליום 31.10.2019.


ההתקשרות בהסכם המחייב כפופה להתקיימותם של מספר תנאים מתלים משמעותיים מקובלים.
החברה בוחנת מספר אופציות למימון העסקה כאשר בכוונתה לממן את העסקה באמצעות קבלת מימון בנקאי בשיעור LTV של כ- 65%. יתרת התמורה תשולם באמצעות מקורותיהם העצמאיים של החברה.


אבי ברזילי, מנכ"ל אפי נכסים אמר כי, "עסקה זו מהווה צעד חשוב במימוש האסטרטגיה שלנו להגדלת תיק הנכסים המניבים שלנו, בעיקר באירופה, דרך ביצוע רכישות סלקטיביות במדינות הפעילות העיקריות שלנו. לאורך השנים התמקדה החברה אך ורק בקידום פרוייקטי הייזום שלה, וכעת, עם מבנה הבעלות החדש, החברה בשלה לבחון עסקאות להרחבת פורטפוליו הנכסים דרך רכישת פרויקטים מניבים אשר ישתלבו בתיק הנכסים תחת צוותי הניהול הקיימים."
טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il