משביחת הקנאביס מקיבוץ רוחמה נכנסת לבורסה: ארסיקיי מתמזגת סופית עם תמדא - טלנירי


TLV  |  LDN  |  NY
 
מסחר בבורסה בורסה מסחר בבורסה תחרות המשקיעים מסחר בבורסה

משביחת הקנאביס מקיבוץ רוחמה נכנסת לבורסה: ארסיקיי מתמזגת סופית עם תמדא


RCK Medical Cannabis
אסיפת בעלי המניות בתמדא אישרה מיזוג עם RCK העוסקת במחקר ופיתוח בתחום הקנאביס
דודי גבאי, מנכ"ל RCK: "כעת נוכל להאיץ את הפעילות המסחרית שלנו, בארץ ובחו"ל". מניית תמדא עלתה מתחילת השנה ב155%

חברת גנטיקת הקנאביס RCK מקיבוץ רוחמה הודיעה אמש כי היא מתמזגת עם החברה הציבורית תמדא (ת"א: תמדא). חברת RCK עוסקת במחקר ופיתוח בתחום הקנאביס הרפואי תוך התמקדות בתחומי הגנטיקה, בטיפוח זנים ובייצור שתילים.

לאחרונה דיווחה RCK על עסקה מסחרית שניה במסגרתה סיפקה גנטיקת קנאביס רפואי מושבחת בהתאם להתוויות רגולטוריות של היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות (היק"ר) לחברת טוגדר פארמה בהיקף של כ-4.2 מיליון שקל. עסקה זו מצטרפת לעסקת אספקת קנאביס לחברת קנאביס רפואי פעילה בהיקף 1 מיליון שקל.

בכוונת RCK לקדם הסכמים מסחריים נוספים עם חברות קנאביס רפואי, ותיקות וחדשות וכן לפעול להקמת מתקנים לטיפוח והשבחה גנטית נוספים בחו"ל. לחברה ידע נצבר, ניסיון, הנהלה מקצועית ומתקנים ייעודיים קיימים המאפשרים ביצוע תכניות מו"פ מורכבות, טיפוח והשבחה של צמחי קנאביס ייעודיים ולייצור שתילים בהיקף מסחרי, בשטח של כ-1,200 מ"ר נטו, בעלי תקן IMC-GAP. הטכנולוגיה הייחודית שפותחה במעבדות החברה, מאפשרת האצת וייעול תהליך הטיפוח של זני צמח הקנאביס. ל-RCK מאגר גנטי מגוון של זני קנאביס, מהגדולים בישראל, וכן זני קנאביס רפואי מושבחים המותאמים לטיפול בהתוויות רפואיות ספציפיות על פי הרגולציה של משרד הבריאות.

החברה עוסקת במחקר ופיתוח בתחום הקנאביס הרפואי עם התמקדות בתחומי הגנטיקה, טיפוח והשבחת זנים. לחברה רישיון ממשרד הבריאות והיא עוסקת בנוסף בפעילות מסחרית של ריבוי וייצור שתילים, כאשר את פעילותה המדעית מובילים ד"ר נועם צ'כנובסקי, מומחה לגנטיקה של הצמח ומאנשי המקצוע הבולטים בתעשייה המכהן כסמנכ"ל מו"פ בחברה, וד"ר יוגב רוסיאנסקי המכהן כראש מחלקת הגנטיקה בחברה.טלנירי מציעה לך את מגוון השירותים תחת קורת גג אחת!

פתיחת חשבון למסחר בארץ ובארה"ב, שירותי איתותים לישראל, ארה"ב והמעו"ף, שירות החזרי מס, תוכנת ניתוח טכני ועוד... השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שם מלא*: טלפון*: דוא"ל:


RSS
- מידע פיננסי לפני כולם  © כל הזכויות שמורות  |  משרד ראשי: רח' היצירה 19 רחובות  |  08-9361736  |  info@talniri.co.il